Wypowiedzi po meczu Żuraw - Gorliczanka

Lokalna prasa "Nowiny" skomentowała krótko 10. serię spotkań Przeworskiej A-klasy seniorów:

PIAST ZATRZYMAŁ SAN !

Piłkarze Piasta Nowosielce urządzili sobie ostre strzelanie na boisku w Gorzycach. Sprawę trzech punktów załatwili już do przerwy, aplikując gospodarzom 6 goli. Lider z Urzejowic powiększył przewagę w tabeli, pokonując w lokalnych derbach zdziesiątkowaną chorobami Cresovię. W bieżącej kolejce gospodarze okazali się bardzo gościnni.

Po meczu Żuraw Żurawiczki - Gorliczanka Gorliczyna wywiadu udzielili:

Damian Kołodziej - obrońca gości

-  "Wiedzieliśmy, że mimo iż Żuraw zamyka ligową tabele mecz na ich terenie będzie bardzo trudny. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu chyba najsłabszą ze wszystkich w tym sezonie. W drugiej było już nieco lepiej. Udało nam się doprowadzić do remisu. Mam ogromne pretensje do siebie, że zmarnowałem w samej końcówce "setkę" które pewnie dała by nam 3 punkty. Jednak z przebiegu meczu podział punktów jest wynikiem sprawiedliwym. Teraz czeka nasz ważny mecz z Błyskawicą, której mamy coś do udowodnienia za ostatnią, kontrowersyjną porażkę u nich."

Grzegorz Kuras - kapitan Żurawia Żurawiczki

- "Od początku wiedzieliśmy że to będzie bardzo trudne spotkanie. Szybkie tempo meczu i odrobina szczęścia sprawiła ze na przerwę schodziliśmy z dwubramkową przewaga. Niestety widocznie na drugą połowę Gorliczanka wyszła bardziej zmotywowana od nas co zaowocowało dwoma bramkami dla gości. Jednak remis to dobry rezultat dla drużyny w naszej sytuacji, punkt z vice liderem zawsze cieszy. Miejmy nadzieje ze kolejne spotkania beda dla nas bardziej szczesliwe."

Wypowiedzi oraz zdjęcie pochodzi ze strony http://gorliczanka.futbolowo.pl/

WSPIERAJĄ NAS: