zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowosielce
0:4
Gacovia Gać
Żuraw Żurawiczki
3:1
Lechia Pantalowice
Wojak Kramarzówka
1:4
Błękitni Maćkówka
Błyskawica Rożniatów
1:0
Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sietesz
0:2
Wisełka Siennów
KS Manasterz (k. Przeworska)
3:2
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
4:3
KS Manasterz (k. Przeworska)
Wisłoczanka Tryńcza
5:2
Sokół Sietesz
Żuraw Żurawiczki
1:0
Wojak Kramarzówka
Wisełka Siennów
6:3
Piast Nowosielce
Błękitni Maćkówka
1:3
Błyskawica Rożniatów
Lechia Pantalowice
1:3
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowosielce
2:0
Wisłoczanka Tryńcza
Wojak Kramarzówka
0:1
Lechia Pantalowice
Sokół Sietesz
1:1
Błękitni Maćkówka
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:2
Wisełka Siennów
Huragan Rozbórz Długi
3:7
Gacovia Gać
Błyskawica Rożniatów
- : -
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Siennów
3:0
Huragan Rozbórz Długi
Wisłoczanka Tryńcza
4:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Żuraw Żurawiczki
2:1
Sokół Sietesz
Wojak Kramarzówka
1:6
Błyskawica Rożniatów
Błękitni Maćkówka
0:3
Piast Nowosielce
Lechia Pantalowice
0:1
Gacovia Gać
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
1:0
Wisełka Siennów
Piast Nowosielce
3:1
Żuraw Żurawiczki
Błyskawica Rożniatów
7:1
Lechia Pantalowice
Sokół Sietesz
3:3
Wojak Kramarzówka
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:4
Błękitni Maćkówka
Huragan Rozbórz Długi
3:2
Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Żurawiczki
3:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Wisłoczanka Tryńcza
2:6
Gacovia Gać
Wojak Kramarzówka
1:5
Piast Nowosielce
Błękitni Maćkówka
5:1
Huragan Rozbórz Długi
Błyskawica Rożniatów
7:2
Sokół Sietesz
Lechia Pantalowice
0:3
Wisełka Siennów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
3:1
Błękitni Maćkówka
Piast Nowosielce
1:2
Błyskawica Rożniatów
Wisełka Siennów
2:1
Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sietesz
1:1
Lechia Pantalowice
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:0
Wojak Kramarzówka
Huragan Rozbórz Długi
1:2
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Żurawiczki
2:2
Gacovia Gać
Wojak Kramarzówka
1:3
Huragan Rozbórz Długi
Błękitni Maćkówka
0:3
Wisełka Siennów
Błyskawica Rożniatów
5:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Sokół Sietesz
0:1
Piast Nowosielce
Lechia Pantalowice
0:6
Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
5:1
Wojak Kramarzówka
Wisłoczanka Tryńcza
2:0
Błękitni Maćkówka
Piast Nowosielce
5:1
Lechia Pantalowice
Wisełka Siennów
2:2
Żuraw Żurawiczki
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:2
Sokół Sietesz
Huragan Rozbórz Długi
0:3
Błyskawica Rożniatów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowosielce
7:2
KS Manasterz (k. Przeworska)
Żuraw Żurawiczki
3:2
Wisłoczanka Tryńcza
Wojak Kramarzówka
0:3
Wisełka Siennów
Błyskawica Rożniatów
3:2
Gacovia Gać
Sokół Sietesz
0:2
Huragan Rozbórz Długi
Lechia Pantalowice
0:8
Błękitni Maćkówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
4:1
Sokół Sietesz
Wisłoczanka Tryńcza
4:1
Wojak Kramarzówka
Wisełka Siennów
2:3
Błyskawica Rożniatów
Błękitni Maćkówka
2:1
Żuraw Żurawiczki
KS Manasterz (k. Przeworska)
1:7
Lechia Pantalowice
Huragan Rozbórz Długi
1:5
Piast Nowosielce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij