WESPRZYJ NASZ KLUB

Ludowy Klub Sportowy Żuraw Żurawiczki obchodzi w 2016 roku jubileusz 70-lecia istnienia, jednak jego przyszłość stoi obecnie pod wielkim znakiem zapytania. Trudna sytuacja finansowa w jakiej znalazł się klub, zmusza nas do poszukiwania pomocy, zarówno finansowej jak i materialnej. Zwracamy się więc z prośbą do wszystkich zainteresowanych osób oraz firm o udzielenie wsparcia.

Sport i możliwość wykorzystania go w akcjach promocyjnych oraz reklamowych to optymalny i ukierunkowany sposób dotarcia do szerokiego grona klientów. Mamy olbrzymią nadzieję, że wspólnie znajdziemy płaszczyznę współpracy, zaś przyjęcie roli sponsora LKS Żuraw Żurawiczki przez Waszą Firmę lub Osobę będzie dla nas wielkim zaszczytem.

Realizacja naszego programu sponsorskiego obejmuje następujące obszary:

Przedstawicieli firm zainteresowanych ofertą sponsorską oraz szeroko pojętą współpracą z LKS Żuraw Żurawiczki prosimy o kontakt:

e-mail: zuraw@zurawzurawiczki.pl

Świadczymy także profesjonalne usługi graficzneZaprojektujemy dla Ciebie twoją reklamę, według ściśle określonych wytycznych i znajdzie się ona w dowolnie wskazanym miejscu na stronie.