Zapowiedź XI kolejki..

Już w najbliższą niedzielę seniorzy Ludowego Klubu Sportowego 'Żuraw' Żurawiczki wyruszą do Nowosielec, aby w ramach 11. kolejki Przeworskiej A klasy seniorów podjąć miejscowy "PIAST". Spotkanie planowo rozpocznie się o godzinie 14:00. Zespół rywala lokuje się na miejscu 7, zdobywając w 10 meczach 15 punktów (4 zwycięstwa, 3 remisy, 3 porażki). W ubiegłą niedzielę zawodnicy z Nowosielec urządzili sobie ostrą strzelaninę na stadionie w Gorzycach aplikując Sanowi aż 7 bramek i wygrywając ostatecznie 1:7. Nasza drużyna natomiast nie może odczarować passy bez zwycięstwa , która sięgnęła już 9 meczy pod rząd, przez co cały czas zajmujemy ostatnią pozycję w lidze. Cieszy natomiast fakt, że w 3 ostatnich spotkaniach nie przegraliśmy z mocnymi drużynami takimi jak: Błyskawica Rozbórz , Majdan Sieniawski , Gorliczanka Gorliczyna. Mecze te zakończyły się remisami odpowiednio 4:4, 1:1, 2:2. Niedzielne spotkanie nasz zespół rozegra bez swojego kapitana - Grzegorza Kurasa, który pauzuje za żółte kartki. Miejmy jednak nadzieję, że w końcu się przełamiemy i TRZY PUNKTY BĘDĄ NASZE !

• ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI KLUBOWEJ O GODZINIE 12:30 !

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA MECZ DO NOWOSIELEC ! ! !

• Poniżej prezentujemy mapkę obrazującą drogę do Nowosielec oraz pozostałe mecze 11 kolejki:

WKS Majdan Sieniawski - Gacovia Gać 14:00
Gorliczanka Gorliczyna - Błyskawica Rozbórz 14:00