Kapitan zdobywa bramkę na wagę remisu.. 1-1 ..

W dniu dzisiejszym kibice zgromadzeni na stadionie w Żurawiczkach nie mogli narzekać na nudę. Od pierwszej do ostatniej minuty na boisku wręcz kipiało, piłkarze obydwu zespołów zostawili na murawie wiele zdrowia i energii. Mecz okazał się bardzo zacięty i wyrównany, a obydwa zespoły podzieliły się punktami. Trafienie dla naszego zespołu zanotował kapitan - Stanisław Dziedzic, który strzałem głową wykończył dorzut z autu Łukasza Kusaka.

Wynik ten pozwolił naszej drużynie pozostać na pozycji lidera. Na swoim koncie zgromadziliśmy już 23 punkty. Tuż za nami lokują się nasi dzisiejsi rywale z Rożniatowa, którzy mają zaledwie punkt mniej. Na trzecim miejscu z dorobkiem 19 punktów piłkarze Sokołu Studzian. Drugi Sokół - ten z Sieteszy, po wysokim zwycięstwie 1-7 ma 18 punktów i zajmuje czwartą pozycję. Pierwszą piątkę natomiast zamykają gracze Sobolu Niżatyce, którzy mimo porażki mają również 18 punktów.

Skład Żurawia: Obłoza - Ł.Kusak, Kłos, D.Drapała, S.Dziedzic(K) - Ł.Drapała, Cebulak, Kuras, T.Dziedzic - Bereźnicki, M.Dziedzic

Zawodnicy rezerwowi: Szewczyk,M.Kusak,Jamroży,Bielec,Lemiech

Bramkę dla Żurawia zdobył Stanisław Dziedzic !

Powiązana galeria: