Zapowiedź: Sokół Sietesz- Żuraw Żurawiczki

Patrząc na tabelę śmiało można stwierdzić, że jutrzejsze spotkanie w ramach 11. kolejki Przeworskiej B-klasy - Żurawia z Sokołem Sietesz będzie meczem zespołów z najlepszym atakiem w lidze. Otóż obydwa zespoły ustrzeliły do tej pory po 28 bramek, co stawia je na drugim miejscu pod tym względem. Mecz zaplanowany jest na niedzielę, tj. 25 października. Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie w Sieteszy ma rozbrzmieć punktualnie o godzinie 11:00. Zbiórka zawodników w szatni klubowej o 9:30.

W chwili obecnej zawodnicy z Sieteszy stanowią czwartą siłę ligi. Sokół zgromadził do tej pory 18 punktów, dzięki pięciu zwycięstwach, trzech remisach oraz dwóch porażkach. Bilans bramkowy jutrzejszego rywala Żurawia to 28-gole zdobyte i 16 gole stracone. Najskuteczniejszym napastnikiem rywali jest Igor Taratuła, który notował trafienia już dwunastokrotnie. W ostatniej kolejce ekipa z Sieteszy rozgromiła Huragan Rozbórz Długi aż 1-7.

Piłkarze Żurawia prowadzeni przez grającego trenera Stanisława Dziedzica w ostatnich trzech meczach dwukrotnie zwyciężali i zanotowali jeden remis- w ubiegłym tygodniu w meczu z Błyskawicą Rożniatów 1-1. Żurawianie mają nadzieję, że dorobek punktowy po jutrzejszym spotkaniu zostanie powiększony o trzy oczka, mimo iż o ten rezultat będzie bardzo ciężko.

W imieniu administracji serwisu www.zurawiczki.futbolowo.pl pragniemy zaprosić wszystkich na mecz wyjazdowy do Sieteszy, który odbędzie się o godzinie 11:00.