Mecz na szczycie ! Rywalem Błyskawica.

Już w najbliższą niedzielę a więc 18 października o godzinie 12:00 kibice zgromadzeni na stadionie w Żurawiczkach będą mogli na własne oczy obejrzeć mecz na szczycie Przeworskiej B-klasy. Miejscowy "Żuraw" podejmie vice-lidera, a mianowicie Błyskawicę Rożniatów. Gospodarze zgromadzili jak do tej pory 22 punkty, goście natomiast zaledwie oczko mniej.

Nasz zespół w obecnym sezonie w żadnym stopniu nie przypomina zespołu z A-klasy. Piłkarze wybiegają na murawę pewni siebie, wiedząc jaki jest ich meczowy cel. Potwierdzają to wyniki, jakie piłkarze z Żurawiczek notują od początku sezonu. 1 miejsce w tabeli, 22 punkty zgromadzone na swoim koncie, najwięcej strzelonych bramek w całej lidze, przy czym najmniej straconych. W dziewięciu rozegranych spotkaniach komplet punktów ugraliśmy aż 7 razy, raz remisująć i doznając jednej porażki. Jednak niesamowite wyniki notujemy właśnie przed własną publicznością, gdzie w pięciu rozegranych spotkaniach nie mieliśmy sobie równych. Zdobyte 16 bramek i stracona zaledwie JEDNA świadczą o jakości naszego zespołu na stadionie w Żurawiczkach oraz o wsparciu kibiców, którym już teraz dziękujemy.

Rywale z Rożniatowa to zespół równie solidny. W dziewięciu spotkaniach zwyciężali również 7 razy, a do tego zanotowali 2 porażki. Daje to 21 punktów, a więc zaledwie jeden punkt mniej niż zdobył nasz zespół. Najgroźniejszy w ofensywie Błyskawicznych jest sam kapitan zespołu - Dawid Wilczek, który sieje postrach wśród bramkarzy rywali i notował trafienia aż 13-to krotnie. Jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe piłkarzy z Rożniatowa, to bilans najlepszy nie jest, gdyż zdobyli 9 punktów w pięciu meczach.

W imieniu administracji serwisu www.zurawiczki.futbolowo.pl pragniemy już dzisiaj zaprosić na to piłkarskie święto, które będzie miało miejsce 18 października o godzinie 12:00 na stadionie w Żurawiczkach. Czy Żuraw obroni fotel lidera? Czy też Błyskawiczni po długim siedzeniu nam "na ogonie" wykorzystają okazję i przeskoczą nas w tabeli ? O tym dowiemy się już wkrótce ! MUSISZ TAM BYĆ !