Znamy terminarz rundy wiosennej.

Poznaliśmy już daty oraz planowane godziny spotkań rundy rewanżowej sezonu 2016/17. Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej nasz zespół uplasował się w końcówce tabeli z dorobkiem 13 punktów zdobytych w 13 spotkaniach. Liczba ta zdecydowanie nie powala na kolana, z czego dobrze zdają sobie sprawę piłkarze, którzy nie mogą doczekać się ligowych zmagań, a te rozpoczną się według planu już za niespełna miesiąc, gdyż do pierwszego meczu pozostało już tylko 26 dni. Jak łatwo obliczyć sezon rozpoczniemy 26 marca, a naszym pierwszym rywalem będą dobrze znani piłkarze Wisełki Siennów. Inauguracja sezonu wypadła nie po naszej myśli, gdyż przegraliśmy wówczas po wyrównanej grze 0-3, jednak jeśli spotkanie dojdzie do skutku to zapowiada się bardzo ciekawie. Pięć pierwszych kolejek zaplanowanych jest na godzinę 16:00, natomiast od maja spotkania te rozgrywane będą godzinę później. Lista spotkań naszego klubu znajduje się na grafice poniżej.