Wysoka wygrana w sparingu.

Nadrabiając zaległości omówimy co działo się w tym tygodniu.. Mianowicie zarówno w środę jak i w piątek na Orliku GOSiR w Zarzeczu seniorzy Żurawia w ramach treningu rozegrali dwa spotkania z piłkarzami Startu Mirocin. Pierwsze z nich zakończyło się zwycięstwem 11-7, a drugie zakończyło się remisowym wynikiem 8-8.

W niedzielę natomiast po raz pierwszy udało się rozegrać mecz sparingowy na własnym stadionie, a rywalem tego meczu była ekipa Gacovii Gać. Pierwszy oficjalny sparing - mecz pełen walki - zakończył się zwycięstwem 5-1, a niewątpliwie gwiazdą meczu okazał się trener naszego zespołu Łukasz Kaniuch, który ustrzelił hat-tricka. Po jednym trafieniu dołożyli: Damian Drapała, który pokonał bramkarza strzałem z głowy, oraz kapitan Grzegorz Kuras, który tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego umieścił piłkę w siatce bezpośrednio z rzutu wolnego.

Bramki: Kaniuch Łukasz 3x, Damian Drapała , Grzegorz Kuras

Galeria zdjęć z meczu:  TUTAJ