Zapowiedź: Żuraw Żurawiczki - Błyskawica Rozbórz

Zapowiedź: Żuraw Żurawiczki - Błyskawica Rozbórz

Przed nami kolejny mecz Przeworskiej A-klasy seniorów. W najbliższą sobotę (03.09) nasza drużyna w ramach 4. serii spotkań zmierzy się z będącymi w dobrej dyspozycji piłkarzami RKS Błyskawicy Rozbórz. Mecz obu drużyn rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie w Żurawiczkach. Powodem zmiany terminu meczu są dożynki w Rozborzu.

W obecnej odsłonie A-klasy nasz zespół będący beniaminkiem tych rozgrywek nie potrafi odnaleźć się w realiach "Serie A". Trzy mecze zakończone porażkami oraz bardzo ubogi bilans bramkowy 2-11 zdecydowanie nie stawia nas w roli faworyta sobotniego meczu. Mamy jednak nadzieję, że piłkarze "Trójkolorowych" przełamią swą niemoc i odczarują bramkę rywali, zdobywając tym samym pierwszą bramkę na własnym obiekcie w tym sezonie.

RKS Błyskawica Rozbórz rozpoczął sezon w bardzo dobrym stylu. Porażka w meczu inauguracyjnym z Gorliczanką Gorliczyna 1-3 to tzw. wypadek przy pracy. Kolejne dwa spotkania nasi najbliżsi rywale zakończyli z kompletem punktów. Zwycięstwo w Siennowie oraz wygrana 2-1 z ekipą UNUM'u Babice to podsumowanie dobrej dyspozycji piłkarzy RKS'u.

Ostatnie spotkanie obu ekip miało miejsce podczas przygotowań do obecnego sezonu. Wówczas (31 lipca) również na Stadionie w Żurawiczkach podejmowaliśmy Błyskawicę, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem Żurawia 3-1. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Mateusz Dziedzic oraz jedno trafienie dołożył zawodnik testowany, który w ostatecznym rozrachunku zdecydował nie reprezentować barw naszego klubu. Mamy nadzieję, że w sobotnie popołudnie piłkarze Żurawia przełamią się w zdobywaniu bramek i przypiszą na konto drużyny pierwsze w tym sezonie piłkarskim punkty.

   

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości