Upragnione ligowe zwycięstwo !

W meczu czwartej kolejki Przeworskiej A-klasy rozgrywanym na stadionie w Żurawiczkach, Żuraw wygrał z ekipą RKS Błyskawicy Rozbórz 3-0 (1-0). Spotkanie było bardzo emocjonujące. Po pierwszej połowie podopieczni trenera Łukasza Kaniucha prowadzili po bramce Mateusza Dziedzica (as.Mateusz Jucha) z 30. minuty. Na początku drugiej połowy gospodarze rzucili się do ataku chcąc podwyższyć wynik spotkania. W 58.minucie po faulu w polu karnym na Mateuszu Dziedzicu rzut karny na bramkę zamienił Mateusz Jucha. Bramkę na 3-0 w 78.minucie po fantastycznym uderzeniu z lewej nogi zza pola karnego zdobył kapitan zespołu - Grzegorz Kuras. Dla naszego zespołu było to pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie. Warto wspomnieć, że w barwach Trójkolorowych we wczorajszym meczu zadebiutował Bartłomiej Piekarz oraz swoje pierwsze minuty na murawie w obecnym sezonie rozegrał młodzieżowiec Jakub Gujda.

Skład Żurawia: Obłoza Dariusz - Kowal Marcin, Wiecheć Rafał, Dziedzic Tomasz, Jucha Rafał - Drapała Damian, Jucha Mateusz (80' - Kuras Damian), Drapała Łukasz (88' - Piekarz Bartłomiej), Bieniasz Leszek (46' - Bereźnicki Kamil), Kuras Grzegorz (K) - Dziedzic Mateusz (84' - Gujda Jakub)

Bramki dla Żurawia:

30' - Mateusz Dziedzic (asystował Mateusz Jucha)
58' - Mateusz Jucha (rzut karny)
78' - Grzegorz Kuras (z dystansu)

Zapraszamy na pozostałe mecze A-klasy, które zostaną rozegrane dzisiaj (niedziela - 4 września) o godzinie 16:00.

San Gorzyce - WKS Majdan Sieniawski 4 września, 16:00
Piast Nowosielce - Cresovia Krzeczowice 4 września, 16:00