Urodziny Bartka ! ! !

Urodziny Bartka ! ! !

W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzi najnowszy zawodnik Żurawia - Bartłomiej Piekarz !

W tym szczególnym dniu koledzy z drużyny, zarząd oraz administracja portalu życzą przede wszystkim zdrowia, szybkiego powrotu do gry po kontuzji, szczęścia, spełnienia wszystkich marzeń, oraz samych sukcesów w życiu prywatnym, a także wielu bramek oraz mnóstwa świetnych występów w barwach naszego zespołu. WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE ! ! !

Kilka słów o Bartku (na zdjęciu w żółtej koszulce) :
Bartek urodził się w 14 sierpnia 1994 roku. Mieszka w Cieszacinie Małym. Od dziecka interesuje się piłką nożną, co zaskutkowało tym, iż w wieku dziewięciu lat rozpoczął swoją piłkarską karierę w klubie KS Kisielów (obecnie KS Kisielów-Pełnatycze). Początkowo rozgrywał mecze jako lewy pomocnik, jednak w chwili obecnej Bartek lepiej czuje się na prawej oraz lewej obronie. Oprócz gry w drużynie z Kisielowa Bartek grał również w ostatnim sezonie w dobrze nam znanej ekipie Błyskawicy Rożniatów.

- Jak zaczęła się Twoja przygoda z piłką nożną? Jak trafiłeś do drużyny z Kisielowa?
- Jak trafiłem ? :) Kisielów założył trampkarzy młodszych :) a że od zawsze ciągnęło mnie do piłki nożnej to spróbowałem i tak zacząłem grać. W wieku 10 lat miałem nawet propozycje pojechania do szkółki do Krakowa.

- Grywałeś na pomocy, a później zacząłeś również na obronie, na której pozycji czujesz się lepiej ?
- Wiesz.. dopóki nie miałem wypadku podczas meczu z Czuwajem Przemyśl w pomocy grało mi się lepiej, ale teraz to obrona chociaż lubię się podłączać do akcji ofensywnych :)

Masz jakiegoś idola ? Piłkarza na którym się wzorujesz ?
- Nie mam idola, lubię wielu piłkarzy, ale ja gram dla siebie. Robię to co kocham i lubię  , a motywację jakoś sam w sobie znajduje :)

- Co możesz powiedzieć o drużynie i atmosferze w klubie?
- Co ja mogę powiedzieć ? Znam wielu zawodników Żurawia, z niektórymi już grałem nie raz. Jest kilku zawodników którzy mają duży potencjał. A co do atmosfery? Jest bardzo dobra! :)

- Jak oceniasz wasze szanse w tym sezonie ?
- Ogólne to celuje wyżej niż środek tabeli! Wszystko zależy od przygotowania. Przede wszystkim dyscyplina i trening.!!!

- Jak sądzisz, kiedy będziesz gotowy do powrotu po kontuzji ?
- Kontuzja jest dość poważna. Więc na pewno dwie kolejki nie zagram, nie wiem co z trzecią kolejką. Ale na pewno na derby z Zorzą ! będę gotowy i głodny gry.

Bartkowi dziękujemy za kilka słów oraz życzymy jeszcze raz wielu sukcesów w naszym zespole !

       

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Kibic napisał
    Człowiek do szkółki Krakowa który nie radzi sobie nawet w B klasie. Pozdrawiam

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości