Zapowiedź: Żuraw Żurawiczki-Wisełka Siennów.

Zapowiedź: Żuraw Żurawiczki-Wisełka Siennów.

Niespełna czternaście miesięcy czekali na ten moment kibice i piłkarze drużyny "Żurawia" z Żurawiczek, która po awansie z B-klasy znów zagra w Przeworskiej "Serie A". 14 sierpnia 2016 roku, czyli już w niedzielę na Stadionie w Żurawiczkach odbędzie się mecz pierwszej kolejki sezonu 2016/17. Drużyna grającego trenera - Łukasza Kaniucha podejmie zespół z terenu Gminy Zarzecze - Wisełkę Siennów. Pierwszy gwizdek spotkania rozbrzmi punktualnie o godzinie 17:00 inaugurując tym samym nowy sezon.

W ubiegłym sezonie rywale "zza miedzy" rozegrali w Przeworskiej A-klasie 26 spotkań, z czego wygrali dziewięć, natomiast punktami dzielili się sześciokrotnie. 33 punkty, które zdobyli pozwoliły na zajęcie 10. pozycji w tabeli ligowej. Jeżeli natomiast weźmiemy pod uwagę mecze wyjazdowe naszych najbliższych przeciwników, to bilans 2 zwycięstw, 2 remisów oraz 9 porażek nie należy do najlepszych.

Oprócz meczów ligowych z reprezentacją z Siennowa mierzyliśmy się niedawno, a mianowicie mamy na myśli mecz Eliminacji do Pucharu Wójta Gminy Zarzecze, który miał miejsce 3 lipca tego roku. Wówczas również na własnym stadionie po zakończeniu meczu widniał remis 2-2. O rozstrzygnięci i awansie trójkolorowych do półfinału zadecydowały rzuty karne (wynik 9-8).

Wierzymy, że spotkanie inauguracyjne przyniesie równie dużo emocji, lecz nasze nadzieje pokładamy w nogach piłkarzy, gdyż ich celem będzie zatrzymanie za wszelką cenę kompletu punktów w Żurawiczkach i udane rozpoczęcie nowego sezonu. Wszystkich kibiców zapraszamy bardzo serdecznie.

Pozostałe spotkania 1. kolejki Przeworskiej A-klasy seniorów zapowiadają się równie ciekawie:

PKS UNUM Babice - San Gorzyce 14 sierpnia, 17:00
Żuraw Żurawiczki - Wisełka Siennów 14 sierpnia, 17:00
Błyskawica Rozbórz - Gorliczanka Gorliczyna 14 sierpnia, 17:00
Zorza Zarzecze - Zorza Jagiełła 14 sierpnia, 17:00
Sokół Studzian - Piast Nowosielce 14 sierpnia, 17:00
Alabaster Łopuszka Wielka - WKS Majdan Sieniawski 14 sierpnia, 17:00
Start Mirocin - Cresovia Krzeczowice 14 sierpnia, 17:00

______________________________________
Zbiórka zawodników w szatni o 16:00

         

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości