Poznaliśmy terminarz rozgrywek !

Wszystko jasne. Znamy już charmonogram spotkań Przeworskiej B-klasy seniorów, w której to będziemy mierzyli się w nadchodzącym sezonie. Inauguracja sezonu nastąpi 16 sierpnia, a planowane zakończenie rundy odbędzie się 11 listopada. W rozgrywkach weźmie udział 14 zespołów.

1. Sezon rozpoczniemy w Żurawiczkach. Nasz rywal, a więc Nafta Gaz Jodłówka w ubiegłym sezonie zdobyła zaledwie 10 punktów, więc to nasz zespół jest faworytem spotkania.
  2. Kolejny mecz rozegramy także przed własną publicznością 23 sierpnia. Tym razem zmierzymy się z powracającym do rozgrywek zespołem Tęczy Ujezna.
  3. Trzecia kolejka to wyjazd do Kramarzówki, gdzie podejmiemy ekipę "Wojaka". Dla tego zespołu będzie to dopiero drugi sezon w oficjalnych rozgrywkach.
  4. Wrzesień rozpoczniemy na własnym stadionie. Tym razem rywal będzie z "wyższej półki", mianowicie będziemy mierzyli się ze Strumykiem Hawłowice, który to w zakończonym już sezonie ulokował się tuż za podium.
  5. W drugą niedzielę września w ramach 5. kolejki podejmiemy w meczu wyjazdowym Sokół Studzian.
  6. Następnie będziemy gościć u siebie ekipę KS'u Manasterz (k.Przeworska). Miejmy nadzieję, że i ten mecz przyniesie kibicom wiele emocji oraz 3 punkty zostaną w Żurawiczkach.
  7. Na półmetku rundy jesiennej wyruszymy do Niżatyc, by zmierzyć się z miejscowym Sobolem.
  8. W ramach 8. kolejki czekają nas derby spadkowiczów. W Żurawiczkach przywitamy Wisłoczankę Tryńcza.
  9. 11 października czeka nas wyjazd do Pantalowic.
  10. Tydzień później powalczymy o 3 punkty z Błyskawicą Rożniatów.
  11. Sokół Sietesz, a więc trzecia siła B-klasy w sezonie 2014/15 będzie naszym kolejnym rywalem. Będzie to dla nas ciężka przeprawa, gdyż zagramy na terenie rywala.
  12. W końcu pora na mecz, na który czekają zarówno wszyscy kibice, jak i piłkarze. Odwieczne derby z zespołem "zza miedzy". 8 listopada na stadionie w Żurawiczkach podejmiemy ekipę Błękitnych Maćkówka !
  13. W ostatnim meczu rundy czeka nas również ciężka przeprawa w Rozborzu Długim, gdzie czeka nas strarcie z miejscowym Huraganem.