Podsumowanie sezonu.

Sezon 2014/15 zakończył się niespełna miesiąc temu. Jak wiadomo był to sezon dla naszego klubu nieudany. W 26 spotkaniach zdobyliśmy jedynie 22 punkty, przez co zamknęliśmy ligową tabelę, a co się z tym, wiąże progi Przeworskiej A-Klasy okazały się dla nas za wysokie. Na jesień swoje boje o punkty będziemy toczyć na B-Klasowych boiskach.

• Zmagania w sezonie 2014/15 przyniosły nam 5 zwycięstw, 7 remisów oraz 14 porażek. We wszystkich spotkaniach zdobyliśmy 43 bramki, a straciliśmy aż 67. Najlepszym strzelcem w naszym zespole został Adrian Pelc, który na listę strzelców wpisał się 15 razy. Warto również docenić naszego kapitana - Grzegorza Kurasa, który pokonywał bramkarzy rywali 9-krotnie. Bramki dla naszego zespołu zdobywali także: Tomasz Dziedzic (5), Mateusz Jucha (3) , Rafał Jucha (2) Damian Kuras (2) , Marcin Gujda , Kamil Zając, Kamil Bereźnicki oraz Damian Szul.
  • Najlepszym zespołem w ubiegłym już sezonie okazał się Promyk Urzejowice, który zgromadził na swoim koncie 60 punktów i uzyskał historyczny awans do Ligi Okręgowej. Na drugim miejscu uplasował się UNUM Babice z dorobkiem 49 punktów. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Sanu Gorzyce, którzy zebrali 42 punkty. Jak już wspominaliśmy, ostatnie miejsce przypadło naszej drużynie, natomiast drugą drużyną, która również spadła do Klasy B jest Wisłoczanka Tryńcza, której zabrakło jedynie 2 punktów do pewnego utrzymania.

Miejmy nadzieję, że nasza przygoda z B-Klasą będzie trwała tylko jeden sezon i w sezonie 2016/17 znów będziemy w A-Klasie.