zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrenka Roźwienica
Pauza
LKS Skołoszów (S)
1:1
Ostrovia Wola Buchowska
Makovia Makowisko
6:3
Huragan Rozbórz Długi
KS Kisielów-Pełnatycze
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Wola Buchowska
Pauza
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:2
Huragan Rozbórz Długi
Syrenka Roźwienica
3:3
KS Kisielów-Pełnatycze
Makovia Makowisko
3:1
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kisielów-Pełnatycze
Pauza
LKS Skołoszów (S)
0:12
Wólczanka Wólka Pełkińska
Huragan Rozbórz Długi
13:1
Syrenka Roźwienica
Ostrovia Wola Buchowska
1:3
Makovia Makowisko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Makovia Makowisko
Pauza
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:1
Ostrovia Wola Buchowska
Syrenka Roźwienica
6:2
LKS Skołoszów (S)
KS Kisielów-Pełnatycze
2:3
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
Pauza
LKS Skołoszów (S)
1:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Makovia Makowisko
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Ostrovia Wola Buchowska
9:2
Syrenka Roźwienica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
Pauza
Syrenka Roźwienica
1:4
Makovia Makowisko
KS Kisielów-Pełnatycze
2:1
Ostrovia Wola Buchowska
Huragan Rozbórz Długi
1:0
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
Pauza
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
Syrenka Roźwienica
Makovia Makowisko
3:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Ostrovia Wola Buchowska
1:2
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrenka Roźwienica
Pauza
Wólczanka Wólka Pełkińska
7:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Makovia Makowisko
6:0
Huragan Rozbórz Długi
Ostrovia Wola Buchowska
1:0
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Wola Buchowska
Pauza
KS Kisielów-Pełnatycze
5:1
Syrenka Roźwienica
Huragan Rozbórz Długi
0:3*
Wólczanka Wólka Pełkińska
LKS Skołoszów (S)
1:3
Makovia Makowisko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kisielów-Pełnatycze
Pauza
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
LKS Skołoszów (S)
Syrenka Roźwienica
0:9
Huragan Rozbórz Długi
Makovia Makowisko
4:1
Ostrovia Wola Buchowska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Makovia Makowisko
Pauza
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:0
Ostrovia Wola Buchowska
LKS Skołoszów (S)
5:2
Syrenka Roźwienica
Huragan Rozbórz Długi
5:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
Pauza
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:3
Makovia Makowisko
Syrenka Roźwienica
1:3
Ostrovia Wola Buchowska
KS Kisielów-Pełnatycze
2:1
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
Pauza
LKS Skołoszów (S)
3:1
Huragan Rozbórz Długi
Makovia Makowisko
16:0
Syrenka Roźwienica
Ostrovia Wola Buchowska
1:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
Pauza
KS Kisielów-Pełnatycze
0:4
Makovia Makowisko
Syrenka Roźwienica
0:11
Wólczanka Wólka Pełkińska
Huragan Rozbórz Długi
6:2
Ostrovia Wola Buchowska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij