Dzień Wszystkich Świętych..

Jak co roku w dniu 1 listopada obchodzimy dzień, w którym wspominamy zmarłych, naszych bliskich, przyjaciół i znajomych. Wielu z nich związanych było z naszym klubem, będąc w przeszłości jego zawodnikami, działaczami, bądź też oddanymi kibicami. Obecnie nie ma ich wśród nas, ale pozostają i pozostaną w naszej pamięci. Na cmentarzach spoczywają ludzie, których pamiętamy i wiemy o ich śmierci, a którzy zachowali się w naszej pamięci z ich startów i działalności na rzecz Żurawia. Wielu z nich wsławiało nasz klub nie tylko na sportowych arenach. Pamiętajmy o nich, kiedy będziemy odwiedzali cmentarze. Nie zapomnijmy również o tych, którzy spoczywają w odległych zakątkach naszego kraju i za granicą, a kiedyś związani byli z Żurawiczkami i naszym klubem.

P.S. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli przy zakupie oraz rozstawieniu zniczy.