Wisłoczanka zatrzymana ! 1:0 dla Żurawia !

Zwycięska seria spotkań Wisłoczanki została przerwana. 4 października na stadionie w Żurawiczkach zawodnicy gospodarzy obronili się przed piłkarzami z Tryńczy. Mecz zakończył się zwycięstwem Żurawia 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 31. minucie Grzegorz Bielec, wykańczając dorzut z prawego skrzydła Łukasza Drapały. Tym samym ekipa z Żurawiczek znów obroniła fotel lidera.

! ! ! ZAPRASZAMY W TYM TYGODNIU NA TRENINGI WE WTOREK I PIĄTEK O 17:30 NA STADIONIE LKS W ŻURAWICZKACH ORAZ W ŚRODĘ O 20:30 NA ORLIKU W ZARZECZU ! ! !

Mecz od pierwszej do ostatniej minuty rozgrywany był w bardzo szybkim tempie. Emocje doskwierały nam do samego końca. Nie można mówić tutaj o dużej przewadze naszego zespołu, gdyż obydwa zespoły toczyły równą walkę, jednak to zawodnikom Żurawia udało się wyjść z tego pojedynku zwycięsko. Mimo ostłabienia udało się nam zdobyć bramkę a przy tym zachować czyste konto.

Skład Żurawia: Obłoza - Kusak Ł, Kłos, Drapała D, Lemiech - Drapała Ł(75' Kusak M) , Kuras(Kapitan), Dziedzic T(85' Jamroży), Cebulak - Bereźnicki(89' Szewczyk) , Bielec(59' Dziedzic S)