Rozpoczynamy przygotowania !

W ramach przygotowań do zbliżającej się rundy wiosennej ustalone zostało 6 meczów sparingowych, które zostaną rozegrane najprawdopodobniej na stadionie naszego zespołu w następujących dniach: (godziny meczów do ustalenia)

• 15 luty 2015 - Błyskawica Rożniatów - Nasz najbliższy rywal sparingowy swoje mecze rozgrywa na co dzień na zapleczu naszej Przeworskiej A-klasy. Rundę jesienną zakończyli na bardzo wysokim czwartym miejscu , ze stratą zaledwie 1 punktu do trzeciej drużyny Przeworskiej B-klasy. Mecz zostanie rozegrany w zależności od warunków atmosferycznych !

• 22 luty 2015 - Start Mirocin - zespół grający podobnie jak Błyskawica w Przeworskiej B-klasie. Po rundzie jesiennej zajmują pozycję vicelidera z dorobkiem 27 punktów.
  • 1 marca 2015 - Alabaster Łopuszka Wielka - kolejny z zespołów grających w Przeworskiej B-Klasie i zajmujących po zakończeniu rundy jesiennej jedno z czołowych miejsc w tabeli. Tym razem zmierzymy się z trzecią siłą B-Klasy.
  • 8 marca 2015 - Sokół Studzian - zespół zajmujący 9 lokatę w Przeworskiej B-Klasie. Po rozegraniu 12 meczy zgromadzili na swoim koncie 16 punktów.
  • 15 marca 2015 - Szarotka Rogóżno - Sparingpartner, który swoje mecze ligowe rozgrywa w lidze równej z Przeworską A-Klasą, a mianowicie w A-Klasie Rzeszowskiej - grupa:Łańcut. Na półmetku sezonu zespół ten plasuje się na 9 lokacie w tabeli z dorobkiem 20. punktów.
  • 22 marca 2015 - Gacovia Gać - ostatni sparingpartner będzie najbardziej nam znany, gdyż będzie nim ekipa występująca w tej samej lidze co my. Gacovia dotychczas zgromadziła na swoim koncie 16 punktów, a więc dwa razy więcej od nas i lokuje się na 10. pozycji w tabeli.