Remis w Niżatycach !

Niedzielny mecz seniorów Żurawia Żurawiczki w Niżatycach zakończył się podziałem punktów. Prowadzenie objęliśmy w 34 minucie za sprawą Kamila Bereźnickiego, który wykorzystał błąd obrońcy i pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. Niestety w drugiej połowie zawodnicy miejscowego Sobola doprowadzili do wyrównania i mecz zakończył się wynikiem 1-1. Wynik ten jednak pozwolił nam pozostać na pozycji lidera. Za nami plasuje się Błyskawica Rożniatów, a podium zamykają Błękitni z Maćkówki.

Skład Żurawia: 1.Obłoza D. - 10.Dziedzic S.(K) , 2.Kusak Ł. , 5.Drapała D. , 13.Kłos M. - 20.Dziedzic T. , 6.Cebulak S. , 16.Drapała Ł. , 15.Kuras D. - 17.Dziedzic M. , 19.Bereźnicki K.

Zawodnicy rezerwowi: 3.Wiecheć R. , 4. Szewczyk M., 9.Jamroży M. , 11.Lemiech P. , 14.Pelc D.