Pojedynek beniaminków: Sokół Studzian - Żuraw

Pojedynek beniaminków: Sokół Studzian - Żuraw

Już w najbliższą środę - 3 maj - o godzinie 17:00 na stadionie w Studzianie dojdzie do starcia beniaminków przeworskiej A-klasy - Sokółu Studzian i Żurawia Żurawiczki. Obie drużyny po bardzo dobrym rozpoczęciu rundy wiosennej zwolniły tempa, by w niedzielę przegrać swoje spotkania dwoma bramkami. Gospodarze środowego spotkania ulegli w niedzielę w Babicach w meczu z miejscowym UNUM'em 2-0. Nasz zespół natomiast przegrał w meczu derbowym z Zarzeczem, również 0-2. Pojedynkowi beniaminków smaczku dodaje fakt, że obydwa zespoły dzieli zaledwie punkt. Nic więcej chyba nie trzeba pisać, aby zachęcić do przyjścia na Stadion w Studzianie, gdzie odbędzie się spotkanie obu ekip.

  • Sokół Studzian:

Po 18. seriach spotkań zawodnicy ze Studziana zajmują 10. lokatę z dorobkiem 21 punktów. Składa się na to 6 zwycięstw, 3 remisy oraz 9 porażek. Ujemny bilans bramkowy wynika z 31 zdobytych oraz 46 straconych bramek. W ofensywie naszych najbliższych rywali króluje doświadczony Paweł Jarosz, który na swoim koncie ma już 11 bramek.

  • Żuraw Żurawiczki:

Osiemnaście kolejek za piłkarzami 'Trójkolorowych', a sytuacja w tabeli wciąż wygląda nieciekawie. 6 zwycięstw i dwa remisy dają 20 oczek na koncie Żurawia. Statystyki potwierdzają problemy ze skutecznością, mianowicie 23 strzelone bramki dają nam dopiero przedostatnią lokatę pod względem zdobytych bramek. Od dwóch spotkań nikt nowy nie wpisał się na listę strzelców, tak więc wciąż nieprzerwanie króluje w niej Grzegorz Kuras, który ustrzelił 9 bramek.

Warto powrócić do spotkania z rundy jesiennej, które miało miejsce 18 września ubiegłego roku. Wówczas na stadionie w Żurawiczkach padł wynik 4-1. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Mateusz Dziedzic 2x, Grzegorz Kuras, oraz trafienie samobójcze zaliczyli piłkarze Sokołu, którzy później w 87. minucie zdobyli honorowe trafienie. Wszyscy mamy nadzieję, że jutro zespół Żurawia zgarnie pełną pulę i zakończy złą passę. Tak więc, zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszej drużyny na meczu w Studzianie o godzinie 17:00.

_________________________________

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Kibic Żurawia napisał
    Pokażcie panowie jak się gra ! Ci sędziowie to dno..

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości