9. kolejka przed nami.

Nadchodząca kolejka, która rozegrana zostanie w niedzielę 11 października zapowiada się ciekawie. Lider z Żurawiczek wyrusza do Pantalowic, by walczyć o punkty z miejscową Lechią. Sokół Sietesz podejmuje przed własną publicznością Błękitnych z Maćkówki. Początek meczu o godzinie 12:00.

Ekipa z Żurawiczek jak do tej pory radzi sobie wyśmienicie i zajmuje pozycję lidera. Niestety mecze wyjazdowe nie są mocną stroną piłkarzy Żurawia. W trzech rozegranych dotychczas spotkaniach zdobyliśmy zaledwie 4 punkty. W meczach na terenie rywali ustrzeliliśmy 5 bramek, a straciliśmy 3.

Gospodarze natomiast przed własną publicznością punktów jeszcze nie zdobywali. W trzech meczach zdobyli zaledwie jedną bramkę, a stracili ich aż 6. Kolejne porażki na stadionie w Pantalowicach z Niżatycami 0-1, z Rożniatowem 0-1 oraz z Maćkówką 1-4 nie świadczą najlepiej o naszych rywalach. Jednak nie wolno lekceważyć przeciwnika. Do spotkania zawodnicy muszą podejść w pełni zmotywowani.