Żuraw 2-1 Sokól Sietesz

Spotkanie w ramach IV kolejki Przeworskiej B-klasy pomiędzy Żurawiem a Sokołem Sietesz zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Pomimo iż mecz nie był rozgrywany na zbyt dobrym poziomie, to kibice zgromadzeni na stadionie w Żurawiczkach nie mogli narzekać na nudę. Akcji z obu stron nie brakowało, a pierwsze trafienie zarówno w meczu, jak i w barwach Żurawia zanotował grający trener - Michał Wiśniowski, który w 26 minucie głową wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego. Było to jedyne trafienie w pierwszej odsłonie spotkania. W przerwie na boisku pojawił się wracający z za granicy Maciej Wojtyna, którego występ wniósł dużo ożywienia w szeregi drużyny z Żurawiczek, a zmienił on Marcina Gujdę. Druga połowa spotkania była już o wiele bardziej zacięta. Drugie trafienie dla Trójkolorowych zanotował kapitan - Rafał Wiecheć strzałem aż z 40 metrów, który szczęśliwie wpadł do siatki rywali. Honorowe trafienie dla gości padło niespełna 20 minut przed końcowym gwizdkiem z rzutu karnego. Ostatecznie szczęśliwie udało się zgarnąć komplet punktów i po trzech rozegranych spotkaniach mamy ich już 9.

Bramki dla Żurawia: 26' - Michał Wiśniowski, 50' - Rafał Wiecheć

Skład Żurawia: Obłoza - Ruchała, Rafał Wiecheć(K), Damian Drapała, Michał Szewczyk(70' Kowal M) - Michał Wiśniowski, Łukasz Kaniuch, Marcin Gujda (46'Maciek Wojtyna), Jucha(80' Jakub Bukowy) - Krzysztof Danak, Marcin Kubas(58' Pelc)