Tęcza na drodze Żurawia !

W niedzielę, tj. 10 kwietnia 2016 roku w Ujeznej o godzinie 13:00 (zbiórka zawodników w szatni klubowej o godzinie 11:30) rozpocznie się mecz piętnastej kolejki B-klasowych rozgrywek pomiędzy miejscową Tęczą, a Żurawiem. Z poprzedniego spotkania tych dwóch drużyn to właśnie nasz zespół wyszedł zwycięsko, aplikując rywalom aż 4 bramki. Mimo poważnych braków kadrowych mamy nadzieję, że niebiesko-biało-czerwoni utrzymają passę meczy bez porażki, która dotychczas wynosi 9.

W chwili obecnej nasi rywale lokują się dopiero na przedostatniej pozycji w ligowej tabeli. Tęcza ma 10 punktów, a ich bilans bramkowy wynosi 24-45. W pierwszym meczu rundy wiosennej, a więc przed tygodniem gospodarze jutrzejszego meczu wysoko przegrali z drużyną Huraganu Rozbórz Długi 7:2.

Trójkolorowi natomiast mają bardzo dobrą serię dziewięciu spotkań bez porażki i wszyscy mają nadzieję, że zostanie ona podtrzymana. W barwach naszego zespołu NA PEWNO NIE WYSTĄPIĄ czterej zawodnicy, a są to: Dariusz Obłoza (kontuzja), bracia Damian oraz Grzegorz Kuras (obydwaj kontuzje) oraz Kamil Bereźnicki, który w tym tygodniu zmienił barwy i od niedzieli będzie grał w drużynie "zza miedzy" a więc w Błękitnych Maćkówka.

Jak już wspominaliśmy na wstępie, w rundzie jesiennej na Stadionie w Żurawiczkach , Żuraw pokonał Tęczę Ujezna 4:0, a bramki wówczas zdobywali: Damian Kuras, Marcin Kłos, Mateusz Dziedzic oraz Sławomir Cebulak. Trzech nich prawdopodobnie wybiegnie jutro na murawę. Mecz sędziować będą sędziowie z grupy Jarosławskiej, Panowie Dubanik, Barczyński oraz Krzysztof Nazarko, który będzie głównym arbitrem jutrzejszego spotkania.