3. kolejka przed nami

Dwa zwycięstwa bez straconej bramki z rzędu już za nami. W meczu 3. kolejki po raz pierwszy zagramy na boisku naszych rywali. Kolejną przeszkodą piłkarzy Stanisława Dziedzica jest drużyna Wojaka Kramarzówka. Planowo mecz rozpocznie się o godzinie 14:00.

Po ubiegłosezonowych zmaganiach nasi rywale, którzy na arenie ligowej swoje zmagania rozpoczeli właśnie w sezonie 2014/15 nabrali już pewne doświadczenia. Mimo tego w aktualnej odsłonie B-Klasy po dwóch rozegranych kolejkach na swoim koncie zgromadzili zaledwie jeden punkt, remisując mecz przed własną publicznością z dobrze nam znanym zespołem z Maćkówki. Biorąc pod uwagę ten fakt nie możemy podejść do tego meczu bez pełnego skupienia i zaangażowania.

Jeśli natomiast chodzi o nasz zespół, to jak narazie w 100% realizujemy plan na cały sezon. Inauguracja zakończyła się zwycięstwem 2:0 z Jodłówką, natomiast ostatnia kolejka pokazała dominację Żurawia poświadczoną 4 bramkami. Najlepszym atutem naszych najbliższych rywali bez wątpienia jest własna publiczność, jednak to nasz zespół w oczach kibiców jest w roli faworyta. Napełnieni optymizmem liczymy na kolejny komplet punktów i następny mecz bez straconej bramki. Tak więc w zniecierpliwieniu czekamy na kolejne zmagania zespołu z Żurawiczek.

• WYJAZD SPOD SZATNI KLUBOWEJ O GODZINIE ???

• Pozostałe mecze 3. kolejki B-Klasy
Tęcza Ujezna - Nafta Gaz Jodłówka 30 sierpnia, 14:00