2 Kolejka przed Nami !

Pierwszy krok do przodu w zainaugurowanym w ubiegłym tygodniu sezonie został już wykonany, ale pozostało ich w rundzie jesiennej jeszcze dwanaście. Następną przygodą piłkarzy z Żurawiczek jest drużyna Tęczy Ujezna, a więc czeka nas kolejny ciężki mecz przed własną publicznością.

Pierwsza kolejka sezonu przyniosła nam upragnione 3 punkty. Z podobnego rezultatu cieszyli się również piłkarze Tęczy, którzy zapewnili sobie zwycięstwo nad Huraganem Rozbórz Długi 2:1. Po niezbyt udanym okresie jakim był dla nas ubiegły sezon tym razem jako spadkowicze nabieramy wiatr w żagle. Niedzielne spotkanie będzie dla naszego zespołu okazją na zdobycie kolejnego kompletu punktów na własnym obiekcie. Ostatni mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami miał miejsce 15 kwietnia 2012 roku i zakończył się zwycięstwem Żurawia 4:0.

• Mecz rozpocznie się w niedzielę 23 sierpnia 2015 o godzinie 14:00. Zbiórka zawodników w szatni klubowej o godzinie 13:00.
  • Pozostałe mecze 2 kolejki :

Nafta Gaz Jodłówka - Wisłoczanka Tryńcza
Lechia Pantalowice - Sobol Niżatyce
Błyskawica Rożniatów - KS Manasterz (k. Przeworska)
Sokół Sietesz - Sokół Studzian
Błękitni Maćkówka - Strumyk Hawłowice