zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Żurawiczki
2:0
Nafta Gaz Jodłówka
Wojak Kramarzówka
2:2
Błękitni Maćkówka
Sobol Niżatyce
3:0
Wisłoczanka Tryńcza
Strumyk Hawłowice
0:4
Sokół Sietesz
Sokół Studzian
0:3
Błyskawica Rożniatów
KS Manasterz (k. Przeworska)
1:4
Lechia Pantalowice
Tęcza Ujezna
2:1
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
3:1
Wojak Kramarzówka
Nafta Gaz Jodłówka
4:5
Wisłoczanka Tryńcza
Błękitni Maćkówka
0:6
Strumyk Hawłowice
Błyskawica Rożniatów
5:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Sokół Sietesz
5:2
Sokół Studzian
Lechia Pantalowice
0:1
Sobol Niżatyce
Żuraw Żurawiczki
4:0
Tęcza Ujezna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobol Niżatyce
1:0
Błyskawica Rożniatów
Wisłoczanka Tryńcza
0:3
Lechia Pantalowice
Wojak Kramarzówka
0:3
Żuraw Żurawiczki
Strumyk Hawłowice
2:2
Huragan Rozbórz Długi
Sokół Studzian
1:4
Błękitni Maćkówka
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:4
Sokół Sietesz
Tęcza Ujezna
2:3
Nafta Gaz Jodłówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
0:0
Sokół Studzian
Nafta Gaz Jodłówka
1:3
Lechia Pantalowice
Żuraw Żurawiczki
3:1
Strumyk Hawłowice
Błękitni Maćkówka
8:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Błyskawica Rożniatów
5:2
Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sietesz
0:0
Sobol Niżatyce
Tęcza Ujezna
2:3
Wojak Kramarzówka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Studzian
2:1
Żuraw Żurawiczki
Wisłoczanka Tryńcza
4:2
Sokół Sietesz
Wojak Kramarzówka
2:1
Nafta Gaz Jodłówka
Sobol Niżatyce
1:3
Błękitni Maćkówka
Strumyk Hawłowice
5:2
Tęcza Ujezna
Lechia Pantalowice
0:1
Błyskawica Rożniatów
KS Manasterz (k. Przeworska)
4:1
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
2:2
Sobol Niżatyce
Nafta Gaz Jodłówka
4:3
Błyskawica Rożniatów
Żuraw Żurawiczki
6:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
Wojak Kramarzówka
1:1
Strumyk Hawłowice
Błękitni Maćkówka
2:3
Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sietesz
1:1
Lechia Pantalowice
Tęcza Ujezna
0:5
Sokół Studzian
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobol Niżatyce
1:1
Żuraw Żurawiczki
Wisłoczanka Tryńcza
3:1
Huragan Rozbórz Długi
Błyskawica Rożniatów
3:1
Sokół Sietesz
Strumyk Hawłowice
3:0
Nafta Gaz Jodłówka
Lechia Pantalowice
1:4
Błękitni Maćkówka
Sokół Studzian
7:1
Wojak Kramarzówka
KS Manasterz (k. Przeworska)
1:2
Tęcza Ujezna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
1:0
Lechia Pantalowice
Nafta Gaz Jodłówka
2:2
Sokół Sietesz
Żuraw Żurawiczki
1:0
Wisłoczanka Tryńcza
Wojak Kramarzówka
1:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Błękitni Maćkówka
1:2
Błyskawica Rożniatów
Strumyk Hawłowice
1:4
Sokół Studzian
Tęcza Ujezna
1:3
Sobol Niżatyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
3:3
Tęcza Ujezna
Błyskawica Rożniatów
3:0
Huragan Rozbórz Długi
Sobol Niżatyce
3:0*
Wojak Kramarzówka
Lechia Pantalowice
1:6
Żuraw Żurawiczki
Sokół Studzian
2:1
Nafta Gaz Jodłówka
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:3
Strumyk Hawłowice
Sokół Sietesz
2:1
Błękitni Maćkówka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
1:7
Sokół Sietesz
Nafta Gaz Jodłówka
2:2
Błękitni Maćkówka
Żuraw Żurawiczki
1:1
Błyskawica Rożniatów
Wojak Kramarzówka
1:2
Wisłoczanka Tryńcza
Strumyk Hawłowice
4:1
Sobol Niżatyce
Sokół Studzian
6:3
KS Manasterz (k. Przeworska)
Tęcza Ujezna
5:0
Lechia Pantalowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
1:1
Strumyk Hawłowice
Błękitni Maćkówka
6:0
Huragan Rozbórz Długi
Błyskawica Rożniatów
5:1
Tęcza Ujezna
Sobol Niżatyce
0:3
Sokół Studzian
Sokół Sietesz
0:1
Żuraw Żurawiczki
Lechia Pantalowice
0:3*
Wojak Kramarzówka
KS Manasterz (k. Przeworska)
0:1
Nafta Gaz Jodłówka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Gaz Jodłówka
3:1
Huragan Rozbórz Długi
Żuraw Żurawiczki
4:0
Błękitni Maćkówka
Wojak Kramarzówka
1:2
Błyskawica Rożniatów
Strumyk Hawłowice
4:0
Lechia Pantalowice
Sokół Studzian
3:1
Wisłoczanka Tryńcza
KS Manasterz (k. Przeworska)
0:1
Sobol Niżatyce
Tęcza Ujezna
0:2
Sokół Sietesz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
0:1
Żuraw Żurawiczki
Wisłoczanka Tryńcza
6:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Błękitni Maćkówka
3:2
Tęcza Ujezna
Błyskawica Rożniatów
2:3
Strumyk Hawłowice
Sobol Niżatyce
5:2
Nafta Gaz Jodłówka
Sokół Sietesz
5:0
Wojak Kramarzówka
Lechia Pantalowice
0:4
Sokół Studzian
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
7:2
Tęcza Ujezna
Wisłoczanka Tryńcza
3:1
Sobol Niżatyce
Nafta Gaz Jodłówka
2:3
Żuraw Żurawiczki
Błękitni Maćkówka
3:2
Wojak Kramarzówka
Błyskawica Rożniatów
1:5
Sokół Studzian
Sokół Sietesz
1:0
Strumyk Hawłowice
Lechia Pantalowice
3:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
6:0
Nafta Gaz Jodłówka
Wojak Kramarzówka
2:1
Huragan Rozbórz Długi
Sobol Niżatyce
0:1
Lechia Pantalowice
Strumyk Hawłowice
3:2
Błękitni Maćkówka
Sokół Studzian
5:0
Sokół Sietesz
KS Manasterz (k. Przeworska)
1:2
Błyskawica Rożniatów
Tęcza Ujezna
0:0
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
6:2
Strumyk Hawłowice
Nafta Gaz Jodłówka
0:2
Tęcza Ujezna
Żuraw Żurawiczki
6:0
Wojak Kramarzówka
Błękitni Maćkówka
5:2
Sokół Studzian
Błyskawica Rożniatów
0:1
Sobol Niżatyce
Sokół Sietesz
3:2
KS Manasterz (k. Przeworska)
Lechia Pantalowice
4:1
Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
2:2
Błyskawica Rożniatów
Wojak Kramarzówka
1:0
Tęcza Ujezna
Sobol Niżatyce
1:0
Sokół Sietesz
Strumyk Hawłowice
3:3
Żuraw Żurawiczki
Lechia Pantalowice
4:2
Nafta Gaz Jodłówka
Sokół Studzian
3:0*
Huragan Rozbórz Długi
KS Manasterz (k. Przeworska)
3:2
Błękitni Maćkówka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Żurawiczki
2:3
Sokół Studzian
Huragan Rozbórz Długi
2:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
Nafta Gaz Jodłówka
4:2
Wojak Kramarzówka
Błękitni Maćkówka
2:0
Sobol Niżatyce
Błyskawica Rożniatów
1:0
Lechia Pantalowice
Sokół Sietesz
0:6
Wisłoczanka Tryńcza
Tęcza Ujezna
2:4
Strumyk Hawłowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
4:1
Błękitni Maćkówka
Błyskawica Rożniatów
1:1
Nafta Gaz Jodłówka
Sobol Niżatyce
3:1
Huragan Rozbórz Długi
Lechia Pantalowice
3:0
Sokół Sietesz
Sokół Studzian
4:0
Tęcza Ujezna
KS Manasterz (k. Przeworska)
1:0
Żuraw Żurawiczki
Strumyk Hawłowice
4:1
Wojak Kramarzówka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
3:1
Wisłoczanka Tryńcza
Nafta Gaz Jodłówka
1:2
Strumyk Hawłowice
Żuraw Żurawiczki
3:0
Sobol Niżatyce
Wojak Kramarzówka
0:4
Sokół Studzian
Błękitni Maćkówka
3:1
Lechia Pantalowice
Sokół Sietesz
0:4
Błyskawica Rożniatów
Tęcza Ujezna
2:2
KS Manasterz (k. Przeworska)
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
0:1
Żuraw Żurawiczki
Błyskawica Rożniatów
4:2
Błękitni Maćkówka
Sobol Niżatyce
3:0
Tęcza Ujezna
Sokół Sietesz
2:1
Nafta Gaz Jodłówka
Lechia Pantalowice
3:0
Huragan Rozbórz Długi
Sokół Studzian
5:2
Strumyk Hawłowice
KS Manasterz (k. Przeworska)
3:2
Wojak Kramarzówka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
5:5
Błyskawica Rożniatów
Nafta Gaz Jodłówka
0:3
Sokół Studzian
Żuraw Żurawiczki
2:1
Lechia Pantalowice
Wojak Kramarzówka
0:2
Sobol Niżatyce
Błękitni Maćkówka
2:1
Sokół Sietesz
Strumyk Hawłowice
4:5
KS Manasterz (k. Przeworska)
Tęcza Ujezna
1:9
Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
6:0
Wojak Kramarzówka
Błękitni Maćkówka
7:2
Nafta Gaz Jodłówka
Sobol Niżatyce
3:1
Strumyk Hawłowice
Sokół Sietesz
2:1
Huragan Rozbórz Długi
Lechia Pantalowice
8:1
Tęcza Ujezna
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:3
Sokół Studzian
Błyskawica Rożniatów
2:3
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Żurawiczki
4:0
Sokół Sietesz
Tęcza Ujezna
0:5
Błyskawica Rożniatów
Huragan Rozbórz Długi
3:3
Błękitni Maćkówka
Nafta Gaz Jodłówka
3:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
Wojak Kramarzówka
2:5
Lechia Pantalowice
Strumyk Hawłowice
0:1
Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Studzian
1:1
Sobol Niżatyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
2:0
Nafta Gaz Jodłówka
Wisłoczanka Tryńcza
0:1
Sokół Studzian
Błękitni Maćkówka
0:1
Żuraw Żurawiczki
Błyskawica Rożniatów
5:0
Wojak Kramarzówka
Sobol Niżatyce
4:2
KS Manasterz (k. Przeworska)
Sokół Sietesz
3:0
Tęcza Ujezna
Lechia Pantalowice
2:1
Strumyk Hawłowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Gaz Jodłówka
1:3
Sobol Niżatyce
Żuraw Żurawiczki
3:2
Huragan Rozbórz Długi
Wojak Kramarzówka
1:3
Sokół Sietesz
Strumyk Hawłowice
2:2
Błyskawica Rożniatów
Sokół Studzian
2:0
Lechia Pantalowice
KS Manasterz (k. Przeworska)
4:2
Wisłoczanka Tryńcza
Tęcza Ujezna
2:1
Błękitni Maćkówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij