zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Pantalowice
Pauza
Huragan Rozbórz Długi
2:3
Błękitni Maćkówka
Nafta Gaz Jodłówka
1:1
Sokół Sietesz
Wojak Kramarzówka
2:2
KS Manasterz (k. Przeworska)
Start Mirocin
4:1
Sobol Niżatyce
Strumyk Hawłowice
1:10
Alabaster Łopuszka Wielka
Sokół Studzian
2:0
Błyskawica Rożniatów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobol Niżatyce
Pauza
Błękitni Maćkówka
3:0
Nafta Gaz Jodłówka
Błyskawica Rożniatów
1:0
Wojak Kramarzówka
Alabaster Łopuszka Wielka
5:1
Sokół Studzian
Sokół Sietesz
6:0
Lechia Pantalowice
Start Mirocin
4:4
Strumyk Hawłowice
KS Manasterz (k. Przeworska)
4:3
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sietesz
Pauza
Huragan Rozbórz Długi
2:1
Błyskawica Rożniatów
Wojak Kramarzówka
0:0
Alabaster Łopuszka Wielka
Strumyk Hawłowice
5:1
Sobol Niżatyce
Lechia Pantalowice
2:0
Błękitni Maćkówka
Sokół Studzian
1:4
Start Mirocin
Nafta Gaz Jodłówka
2:3
KS Manasterz (k. Przeworska)
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Maćkówka
Pauza
KS Manasterz (k. Przeworska)
3:0*
Lechia Pantalowice
Błyskawica Rożniatów
6:2
Nafta Gaz Jodłówka
Alabaster Łopuszka Wielka
3:0
Huragan Rozbórz Długi
Sobol Niżatyce
1:2
Sokół Sietesz
Strumyk Hawłowice
3:0
Sokół Studzian
Start Mirocin
4:0
Wojak Kramarzówka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Manasterz (k. Przeworska)
Pauza
Nafta Gaz Jodłówka
2:1
Alabaster Łopuszka Wielka
Huragan Rozbórz Długi
2:2
Start Mirocin
Wojak Kramarzówka
1:3
Strumyk Hawłowice
Sokół Sietesz
2:3
Błękitni Maćkówka
Lechia Pantalowice
1:3
Błyskawica Rożniatów
Sokół Studzian
2:1
Sobol Niżatyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Rożniatów
Pauza
Alabaster Łopuszka Wielka
6:0
Lechia Pantalowice
Sobol Niżatyce
3:0
Błękitni Maćkówka
Start Mirocin
5:2
Nafta Gaz Jodłówka
Strumyk Hawłowice
3:0
Huragan Rozbórz Długi
Sokół Studzian
6:0
Wojak Kramarzówka
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:1
Sokół Sietesz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Alabaster Łopuszka Wielka
Pauza
Nafta Gaz Jodłówka
1:3
Strumyk Hawłowice
Huragan Rozbórz Długi
4:4
Sokół Studzian
Wojak Kramarzówka
1:2
Sobol Niżatyce
Błękitni Maćkówka
4:2
KS Manasterz (k. Przeworska)
Sokół Sietesz
0:2
Błyskawica Rożniatów
Lechia Pantalowice
0:4
Start Mirocin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Mirocin
Pauza
Wojak Kramarzówka
2:2
Huragan Rozbórz Długi
Błyskawica Rożniatów
2:4
Błękitni Maćkówka
Alabaster Łopuszka Wielka
5:0
Sokół Sietesz
Sobol Niżatyce
1:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
Strumyk Hawłowice
5:0
Lechia Pantalowice
Sokół Studzian
10:1
Nafta Gaz Jodłówka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Hawłowice
Pauza
Nafta Gaz Jodłówka
1:3
Wojak Kramarzówka
Huragan Rozbórz Długi
1:1
Sobol Niżatyce
Błękitni Maćkówka
2:4
Alabaster Łopuszka Wielka
Sokół Sietesz
2:1
Start Mirocin
Lechia Pantalowice
0:2
Sokół Studzian
KS Manasterz (k. Przeworska)
1:2
Błyskawica Rożniatów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Studzian
Pauza
Huragan Rozbórz Długi
2:2
Nafta Gaz Jodłówka
Wojak Kramarzówka
0:2
Lechia Pantalowice
Alabaster Łopuszka Wielka
3:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
Sobol Niżatyce
1:3
Błyskawica Rożniatów
Start Mirocin
3:0
Błękitni Maćkówka
Strumyk Hawłowice
3:1
Sokół Sietesz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wojak Kramarzówka
Pauza
Nafta Gaz Jodłówka
2:3
Sobol Niżatyce
Błękitni Maćkówka
3:3
Strumyk Hawłowice
Błyskawica Rożniatów
3:2
Alabaster Łopuszka Wielka
Sokół Sietesz
3:0
Sokół Studzian
Lechia Pantalowice
4:3
Huragan Rozbórz Długi
KS Manasterz (k. Przeworska)
1:1
Start Mirocin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
Pauza
Wojak Kramarzówka
0:2
Sokół Sietesz
Sobol Niżatyce
2:0
Alabaster Łopuszka Wielka
Strumyk Hawłowice
5:2
KS Manasterz (k. Przeworska)
Sokół Studzian
0:3*
Błękitni Maćkówka
Nafta Gaz Jodłówka
4:0
Lechia Pantalowice
Start Mirocin
3:1
Błyskawica Rożniatów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Gaz Jodłówka
Pauza
Błękitni Maćkówka
1:1
Wojak Kramarzówka
Błyskawica Rożniatów
1:5
Strumyk Hawłowice
Sokół Sietesz
5:1
Huragan Rozbórz Długi
Lechia Pantalowice
0:1
Sobol Niżatyce
KS Manasterz (k. Przeworska)
3:1
Sokół Studzian
Alabaster Łopuszka Wielka
0:2
Start Mirocin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Pantalowice
Pauza
Błękitni Maćkówka
2:0
Huragan Rozbórz Długi
Błyskawica Rożniatów
3:1
Sokół Studzian
Alabaster Łopuszka Wielka
2:2
Strumyk Hawłowice
Sobol Niżatyce
1:5
Start Mirocin
Sokół Sietesz
5:2
Nafta Gaz Jodłówka
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:3
Wojak Kramarzówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobol Niżatyce
Pauza
Nafta Gaz Jodłówka
0:3
Błękitni Maćkówka
Huragan Rozbórz Długi
3:4
KS Manasterz (k. Przeworska)
Wojak Kramarzówka
0:0
Błyskawica Rożniatów
Strumyk Hawłowice
0:3
Start Mirocin
Lechia Pantalowice
0:1
Sokół Sietesz
Sokół Studzian
1:4
Alabaster Łopuszka Wielka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sietesz
Pauza
Błękitni Maćkówka
3:1
Lechia Pantalowice
Błyskawica Rożniatów
6:1
Huragan Rozbórz Długi
Alabaster Łopuszka Wielka
6:1
Wojak Kramarzówka
Sobol Niżatyce
0:0
Strumyk Hawłowice
Start Mirocin
2:1
Sokół Studzian
KS Manasterz (k. Przeworska)
4:0
Nafta Gaz Jodłówka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Maćkówka
Pauza
Nafta Gaz Jodłówka
1:5
Błyskawica Rożniatów
Huragan Rozbórz Długi
1:3
Alabaster Łopuszka Wielka
Sokół Sietesz
4:2
Sobol Niżatyce
Lechia Pantalowice
2:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Sokół Studzian
0:3*
Strumyk Hawłowice
Wojak Kramarzówka
2:5
Start Mirocin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Manasterz (k. Przeworska)
Pauza
Sobol Niżatyce
7:0
Sokół Studzian
Błyskawica Rożniatów
3:2
Lechia Pantalowice
Alabaster Łopuszka Wielka
5:1
Nafta Gaz Jodłówka
Start Mirocin
6:0
Huragan Rozbórz Długi
Strumyk Hawłowice
1:1
Wojak Kramarzówka
Błękitni Maćkówka
4:2
Sokół Sietesz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Rożniatów
Pauza
Nafta Gaz Jodłówka
2:7
Start Mirocin
Huragan Rozbórz Długi
3:0*
Strumyk Hawłowice
Wojak Kramarzówka
2:0
Sokół Studzian
Błękitni Maćkówka
4:0
Sobol Niżatyce
Sokół Sietesz
6:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
Lechia Pantalowice
0:3
Alabaster Łopuszka Wielka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Alabaster Łopuszka Wielka
Pauza
Błyskawica Rożniatów
0:2
Sokół Sietesz
Sobol Niżatyce
3:0
Wojak Kramarzówka
Strumyk Hawłowice
1:1
Nafta Gaz Jodłówka
Sokół Studzian
2:1
Huragan Rozbórz Długi
KS Manasterz (k. Przeworska)
3:2
Błękitni Maćkówka
Start Mirocin
4:1
Lechia Pantalowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Mirocin
Pauza
Nafta Gaz Jodłówka
1:1
Sokół Studzian
Huragan Rozbórz Długi
5:0
Wojak Kramarzówka
Błękitni Maćkówka
1:2
Błyskawica Rożniatów
Sokół Sietesz
2:1
Alabaster Łopuszka Wielka
Lechia Pantalowice
2:1
Strumyk Hawłowice
KS Manasterz (k. Przeworska)
0:3
Sobol Niżatyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Hawłowice
Pauza
Sobol Niżatyce
2:0
Huragan Rozbórz Długi
Błyskawica Rożniatów
2:2
KS Manasterz (k. Przeworska)
Alabaster Łopuszka Wielka
4:3
Błękitni Maćkówka
Sokół Studzian
2:5
Lechia Pantalowice
Wojak Kramarzówka
4:1
Nafta Gaz Jodłówka
Start Mirocin
3:3
Sokół Sietesz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Studzian
Pauza
Nafta Gaz Jodłówka
1:2
Huragan Rozbórz Długi
Błękitni Maćkówka
1:3
Start Mirocin
Błyskawica Rożniatów
2:2
Sobol Niżatyce
Sokół Sietesz
0:3
Strumyk Hawłowice
Lechia Pantalowice
1:0
Wojak Kramarzówka
KS Manasterz (k. Przeworska)
0:4
Alabaster Łopuszka Wielka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wojak Kramarzówka
Pauza
Huragan Rozbórz Długi
6:1
Lechia Pantalowice
Alabaster Łopuszka Wielka
5:1
Błyskawica Rożniatów
Sobol Niżatyce
5:1
Nafta Gaz Jodłówka
Strumyk Hawłowice
3:1
Błękitni Maćkówka
Sokół Studzian
0:1
Sokół Sietesz
Start Mirocin
5:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Rozbórz Długi
Pauza
Błękitni Maćkówka
4:1
Sokół Studzian
Błyskawica Rożniatów
0:1
Start Mirocin
Alabaster Łopuszka Wielka
1:1
Sobol Niżatyce
Sokół Sietesz
1:0
Wojak Kramarzówka
Lechia Pantalowice
3:0
Nafta Gaz Jodłówka
KS Manasterz (k. Przeworska)
4:3
Strumyk Hawłowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Gaz Jodłówka
Pauza
Sobol Niżatyce
3:0
Lechia Pantalowice
Huragan Rozbórz Długi
0:1
Sokół Sietesz
Wojak Kramarzówka
1:1
Błękitni Maćkówka
Strumyk Hawłowice
6:3
Błyskawica Rożniatów
Sokół Studzian
3:3
KS Manasterz (k. Przeworska)
Start Mirocin
2:0
Alabaster Łopuszka Wielka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij