zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowosielce
0:4
Gacovia Gać
Żuraw Żurawiczki
3:1
Lechia Pantalowice
Wojak Kramarzówka
1:4
Błękitni Maćkówka
Błyskawica Rożniatów
1:0
Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sietesz
0:2
Wisełka Siennów
KS Manasterz (k. Przeworska)
3:2
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
4:3
KS Manasterz (k. Przeworska)
Wisłoczanka Tryńcza
5:2
Sokół Sietesz
Żuraw Żurawiczki
1:0
Wojak Kramarzówka
Wisełka Siennów
6:3
Piast Nowosielce
Błękitni Maćkówka
1:3
Błyskawica Rożniatów
Lechia Pantalowice
1:3
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowosielce
2:0
Wisłoczanka Tryńcza
Wojak Kramarzówka
0:1
Lechia Pantalowice
Sokół Sietesz
1:1
Błękitni Maćkówka
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:2
Wisełka Siennów
Huragan Rozbórz Długi
3:7
Gacovia Gać
Błyskawica Rożniatów
9:1
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Siennów
3:0
Huragan Rozbórz Długi
Wisłoczanka Tryńcza
4:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Żuraw Żurawiczki
2:1
Sokół Sietesz
Wojak Kramarzówka
1:6
Błyskawica Rożniatów
Błękitni Maćkówka
0:3
Piast Nowosielce
Lechia Pantalowice
0:1
Gacovia Gać
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
1:0
Wisełka Siennów
Piast Nowosielce
3:1
Żuraw Żurawiczki
Błyskawica Rożniatów
7:1
Lechia Pantalowice
Sokół Sietesz
3:3
Wojak Kramarzówka
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:4
Błękitni Maćkówka
Huragan Rozbórz Długi
3:2
Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Żurawiczki
3:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Wisłoczanka Tryńcza
2:6
Gacovia Gać
Wojak Kramarzówka
1:5
Piast Nowosielce
Błękitni Maćkówka
5:1
Huragan Rozbórz Długi
Błyskawica Rożniatów
7:2
Sokół Sietesz
Lechia Pantalowice
0:3
Wisełka Siennów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
3:1
Błękitni Maćkówka
Piast Nowosielce
1:2
Błyskawica Rożniatów
Wisełka Siennów
2:1
Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sietesz
1:1
Lechia Pantalowice
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:0
Wojak Kramarzówka
Huragan Rozbórz Długi
1:2
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Żurawiczki
2:2
Gacovia Gać
Wojak Kramarzówka
1:3
Huragan Rozbórz Długi
Błękitni Maćkówka
0:3
Wisełka Siennów
Błyskawica Rożniatów
5:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Sokół Sietesz
0:1
Piast Nowosielce
Lechia Pantalowice
0:6
Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
5:1
Wojak Kramarzówka
Wisłoczanka Tryńcza
2:0
Błękitni Maćkówka
Piast Nowosielce
5:1
Lechia Pantalowice
Wisełka Siennów
2:2
Żuraw Żurawiczki
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:2
Sokół Sietesz
Huragan Rozbórz Długi
0:3
Błyskawica Rożniatów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowosielce
7:2
KS Manasterz (k. Przeworska)
Żuraw Żurawiczki
3:2
Wisłoczanka Tryńcza
Wojak Kramarzówka
0:3
Wisełka Siennów
Błyskawica Rożniatów
3:2
Gacovia Gać
Sokół Sietesz
0:2
Huragan Rozbórz Długi
Lechia Pantalowice
0:8
Błękitni Maćkówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
4:1
Sokół Sietesz
Wisłoczanka Tryńcza
4:1
Wojak Kramarzówka
Wisełka Siennów
2:3
Błyskawica Rożniatów
Błękitni Maćkówka
2:1
Żuraw Żurawiczki
KS Manasterz (k. Przeworska)
1:7
Lechia Pantalowice
Huragan Rozbórz Długi
1:5
Piast Nowosielce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
3:1
Piast Nowosielce
Wisłoczanka Tryńcza
3:4
Błyskawica Rożniatów
Wisełka Siennów
3:2
Sokół Sietesz
Błękitni Maćkówka
3:0*
Wojak Kramarzówka
Lechia Pantalowice
1:3
Żuraw Żurawiczki
Huragan Rozbórz Długi
7:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowosielce
1:3
Wisełka Siennów
Wojak Kramarzówka
0:3*
Żuraw Żurawiczki
Błyskawica Rożniatów
7:1
Błękitni Maćkówka
Sokół Sietesz
1:1
Wisłoczanka Tryńcza
KS Manasterz (k. Przeworska)
1:3
Gacovia Gać
Huragan Rozbórz Długi
0:0
Lechia Pantalowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
3:2
Huragan Rozbórz Długi
Wisłoczanka Tryńcza
0:2
Piast Nowosielce
Żuraw Żurawiczki
0:5
Błyskawica Rożniatów
Wisełka Siennów
12:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
Błękitni Maćkówka
3:1
Sokół Sietesz
Lechia Pantalowice
3:0*
Wojak Kramarzówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
8:0
Lechia Pantalowice
Piast Nowosielce
3:1
Błękitni Maćkówka
Błyskawica Rożniatów
3:0
Wojak Kramarzówka
Sokół Sietesz
1:1
Żuraw Żurawiczki
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:6
Wisłoczanka Tryńcza
Huragan Rozbórz Długi
1:1
Wisełka Siennów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
3:4
Huragan Rozbórz Długi
Żuraw Żurawiczki
3:3*
Piast Nowosielce
Wisełka Siennów
0:3
Gacovia Gać
Wojak Kramarzówka
0:3
Sokół Sietesz
Błękitni Maćkówka
6:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Lechia Pantalowice
0:8
Błyskawica Rożniatów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
2:0
Wisłoczanka Tryńcza
Piast Nowosielce
3:0
Wojak Kramarzówka
Wisełka Siennów
5:2
Lechia Pantalowice
Sokół Sietesz
0:5
Błyskawica Rożniatów
KS Manasterz (k. Przeworska)
1:4
Żuraw Żurawiczki
Huragan Rozbórz Długi
3:2
Błękitni Maćkówka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
0:5
Wisełka Siennów
Żuraw Żurawiczki
0:3
Huragan Rozbórz Długi
Wojak Kramarzówka
0:3
KS Manasterz (k. Przeworska)
Błękitni Maćkówka
1:4
Gacovia Gać
Błyskawica Rożniatów
6:1
Piast Nowosielce
Lechia Pantalowice
1:0
Sokół Sietesz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
1:1
Żuraw Żurawiczki
Wisłoczanka Tryńcza
4:2
Lechia Pantalowice
Piast Nowosielce
4:0
Sokół Sietesz
Wisełka Siennów
2:2
Błękitni Maćkówka
KS Manasterz (k. Przeworska)
0:3
Błyskawica Rożniatów
Huragan Rozbórz Długi
3:0
Wojak Kramarzówka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Żurawiczki
0:3
Wisełka Siennów
Wojak Kramarzówka
0:3
Gacovia Gać
Błękitni Maćkówka
3:0
Wisłoczanka Tryńcza
Błyskawica Rożniatów
3:0
Huragan Rozbórz Długi
Sokół Sietesz
2:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Lechia Pantalowice
1:1
Piast Nowosielce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
8:1
Błyskawica Rożniatów
Wisłoczanka Tryńcza
3:2
Żuraw Żurawiczki
Wisełka Siennów
3:0
Wojak Kramarzówka
Błękitni Maćkówka
7:0
Lechia Pantalowice
KS Manasterz (k. Przeworska)
0:8
Piast Nowosielce
Huragan Rozbórz Długi
8:3
Sokół Sietesz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowosielce
4:6
Huragan Rozbórz Długi
Żuraw Żurawiczki
3:1
Błękitni Maćkówka
Wojak Kramarzówka
0:3
Wisłoczanka Tryńcza
Błyskawica Rożniatów
7:0
Wisełka Siennów
Sokół Sietesz
2:5
Gacovia Gać
Lechia Pantalowice
3:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości