zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
1:5
Victoria Kidałowice
Wiraż Chłopice
4:2
FC Roźwienica
Strażak Sośnica
0:4
Sanovia Michałówka
KS Koniaczów
2:4
LKS Błękitni Wierzbna
Delin Munina
2:2
Przedmieście Jarosław
Huragan Rozbórz Długi
1:4
Dąb Dobkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kidałowice
3:2
Strażak Sośnica
Dąb Dobkowice
Pauza
Sanovia Michałówka
3:0
Wiraż Chłopice
Przedmieście Jarosław
3:3
KS Koniaczów
FC Roźwienica
3:1
Tęcza Jankowice
LKS Błękitni Wierzbna
1:0
San Jarosław
Huragan Rozbórz Długi
3:1
Delin Munina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
1:6
Przedmieście Jarosław
Wiraż Chłopice
1:4
Victoria Kidałowice
Strażak Sośnica
2:1
LKS Błękitni Wierzbna
FC Roźwienica
Pauza
Tęcza Jankowice
1:3
Sanovia Michałówka
Delin Munina
1:3
Dąb Dobkowice
Huragan Rozbórz Długi
2:1
KS Koniaczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kidałowice
7:1
Tęcza Jankowice
Dąb Dobkowice
4:1
FC Roźwienica
Sanovia Michałówka
Pauza
Przedmieście Jarosław
6:4
Strażak Sośnica
LKS Błękitni Wierzbna
0:2
Wiraż Chłopice
Delin Munina
0:2
KS Koniaczów
Huragan Rozbórz Długi
2:1
San Jarosław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
3:0
Delin Munina
Victoria Kidałowice
Pauza
Wiraż Chłopice
5:2
Przedmieście Jarosław
Strażak Sośnica
4:1
Huragan Rozbórz Długi
KS Koniaczów
0:4
Dąb Dobkowice
FC Roźwienica
2:4
Sanovia Michałówka
Tęcza Jankowice
0:3
LKS Błękitni Wierzbna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kidałowice
4:0
FC Roźwienica
Dąb Dobkowice
3:1
Sanovia Michałówka
Przedmieście Jarosław
5:2
Tęcza Jankowice
KS Koniaczów
3:1
San Jarosław
LKS Błękitni Wierzbna
Pauza
Delin Munina
1:6
Strażak Sośnica
Huragan Rozbórz Długi
0:0
Wiraż Chłopice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
0:6
Dąb Dobkowice
Sanovia Michałówka
2:2
Victoria Kidałowice
Wiraż Chłopice
4:1
Delin Munina
Strażak Sośnica
5:0
KS Koniaczów
Przedmieście Jarosław
Pauza
FC Roźwienica
0:0
LKS Błękitni Wierzbna
Tęcza Jankowice
0:3
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
1:2
Strażak Sośnica
Dąb Dobkowice
1:2
Victoria Kidałowice
Przedmieście Jarosław
2:1
FC Roźwienica
KS Koniaczów
2:1
Wiraż Chłopice
LKS Błękitni Wierzbna
1:5
Sanovia Michałówka
Delin Munina
1:3
Tęcza Jankowice
Huragan Rozbórz Długi
Pauza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kidałowice
6:1
LKS Błękitni Wierzbna
Sanovia Michałówka
4:2
Przedmieście Jarosław
Wiraż Chłopice
5:0
San Jarosław
Strażak Sośnica
1:3
Dąb Dobkowice
FC Roźwienica
2:3
Huragan Rozbórz Długi
Tęcza Jankowice
0:1
KS Koniaczów
Delin Munina
Pauza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
1:2
Tęcza Jankowice
Dąb Dobkowice
2:1
LKS Błękitni Wierzbna
Strażak Sośnica
1:1
Wiraż Chłopice
Przedmieście Jarosław
0:5
Victoria Kidałowice
KS Koniaczów
Pauza
Delin Munina
1:1
FC Roźwienica
Huragan Rozbórz Długi
2:4
Sanovia Michałówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
Pauza
Victoria Kidałowice
5:0
Huragan Rozbórz Długi
Sanovia Michałówka
7:0
Delin Munina
Wiraż Chłopice
3:3
Dąb Dobkowice
FC Roźwienica
1:1
KS Koniaczów
LKS Błękitni Wierzbna
1:2
Przedmieście Jarosław
Tęcza Jankowice
0:3
Strażak Sośnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
2:4
FC Roźwienica
Dąb Dobkowice
2:1
Przedmieście Jarosław
Wiraż Chłopice
6:0
Tęcza Jankowice
Strażak Sośnica
Pauza
KS Koniaczów
3:4
Sanovia Michałówka
Delin Munina
0:6
Victoria Kidałowice
Huragan Rozbórz Długi
1:1
LKS Błękitni Wierzbna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kidałowice
3:0
KS Koniaczów
Sanovia Michałówka
8:1
San Jarosław
Wiraż Chłopice
Pauza
Przedmieście Jarosław
1:4
Huragan Rozbórz Długi
FC Roźwienica
4:3
Strażak Sośnica
LKS Błękitni Wierzbna
3:0
Delin Munina
Tęcza Jankowice
0:5
Dąb Dobkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kidałowice
1:0
San Jarosław
Dąb Dobkowice
5:0
Huragan Rozbórz Długi
Sanovia Michałówka
2:3
Strażak Sośnica
Przedmieście Jarosław
2:2
Delin Munina
FC Roźwienica
2:3
Wiraż Chłopice
LKS Błękitni Wierzbna
1:4
KS Koniaczów
Tęcza Jankowice
Pauza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
1:4
LKS Błękitni Wierzbna
Dąb Dobkowice
Pauza
Wiraż Chłopice
4:3
Sanovia Michałówka
Strażak Sośnica
1:2
Victoria Kidałowice
KS Koniaczów
2:2
Przedmieście Jarosław
Tęcza Jankowice
3:4
FC Roźwienica
Delin Munina
1:6
Huragan Rozbórz Długi
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kidałowice
4:1
Wiraż Chłopice
Dąb Dobkowice
7:2
Delin Munina
Sanovia Michałówka
4:0
Tęcza Jankowice
Przedmieście Jarosław
2:0
San Jarosław
FC Roźwienica
Pauza
LKS Błękitni Wierzbna
2:6
Strażak Sośnica
Huragan Rozbórz Długi
2:2
KS Koniaczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
- : -
Huragan Rozbórz Długi
Sanovia Michałówka
Pauza
Wiraż Chłopice
- : -
LKS Błękitni Wierzbna
Strażak Sośnica
- : -
Przedmieście Jarosław
KS Koniaczów
- : -
Delin Munina
FC Roźwienica
- : -
Dąb Dobkowice
Tęcza Jankowice
- : -
Victoria Kidałowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij