zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rogóżno
6:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
Orzeł Przeworsk
0:1
Zorza Zarzecze
Błyskawica Rozbórz
1:1
Huragan Gniewczyna
MKS Kańczuga
5:0
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
1:4
MKS Kańczuga
Szarotka Rogóżno
1:3
Błyskawica Rozbórz
Huragan Gniewczyna
1:8
Orzeł Przeworsk
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:10
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
3:3
Huragan Gniewczyna
Orzeł Przeworsk
7:1
Szarotka Rogóżno
Błyskawica Rozbórz
7:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
Żuraw Żurawiczki
1:5
Zorza Zarzecze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rogóżno
1:1
MKS Kańczuga
KS Manasterz (k. Przeworska)
0:8
Zorza Zarzecze
Huragan Gniewczyna
12:0
Żuraw Żurawiczki
Błyskawica Rozbórz
2:1
Orzeł Przeworsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
8:2
Huragan Gniewczyna
MKS Kańczuga
5:0
Błyskawica Rozbórz
Żuraw Żurawiczki
0:2
Szarotka Rogóżno
Orzeł Przeworsk
11:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
3:4
MKS Kańczuga
Błyskawica Rozbórz
0:1
Żuraw Żurawiczki
Szarotka Rogóżno
1:4
Zorza Zarzecze
KS Manasterz (k. Przeworska)
2:1
Huragan Gniewczyna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Żurawiczki
1:8
Orzeł Przeworsk
Zorza Zarzecze
2:0
Błyskawica Rozbórz
Huragan Gniewczyna
5:1
Szarotka Rogóżno
MKS Kańczuga
15:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Manasterz (k. Przeworska)
1:3
Szarotka Rogóżno
Huragan Gniewczyna
7:0
Błyskawica Rozbórz
Żuraw Żurawiczki
1:7
MKS Kańczuga
Zorza Zarzecze
2:2
Orzeł Przeworsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Rozbórz
1:0
Szarotka Rogóżno
MKS Kańczuga
0:4
Zorza Zarzecze
Orzeł Przeworsk
6:1
Huragan Gniewczyna
Żuraw Żurawiczki
11:2
KS Manasterz (k. Przeworska)
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rogóżno
1:2
Orzeł Przeworsk
Huragan Gniewczyna
0:8
MKS Kańczuga
KS Manasterz (k. Przeworska)
0:3
Błyskawica Rozbórz
Zorza Zarzecze
11:1
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Żurawiczki
2:5
Huragan Gniewczyna
MKS Kańczuga
8:0
Szarotka Rogóżno
Orzeł Przeworsk
3:0
Błyskawica Rozbórz
Zorza Zarzecze
18:0
KS Manasterz (k. Przeworska)
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
0:3
Zorza Zarzecze
KS Manasterz (k. Przeworska)
0:14
Orzeł Przeworsk
Błyskawica Rozbórz
0:5
MKS Kańczuga
Szarotka Rogóżno
1:5
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
4:1
Orzeł Przeworsk
Huragan Gniewczyna
14:1
KS Manasterz (k. Przeworska)
Żuraw Żurawiczki
3:2
Błyskawica Rozbórz
Zorza Zarzecze
11:0
Szarotka Rogóżno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
7:2
Żuraw Żurawiczki
Szarotka Rogóżno
1:4
Huragan Gniewczyna
KS Manasterz (k. Przeworska)
0:8
MKS Kańczuga
Błyskawica Rozbórz
0:2
Zorza Zarzecze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości