Wesołych Świąt Bożego Narodzenia !

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas. Można nieco zwolnić i w rodzinnym gronie spędzić kilka wesołych i szczęśliwych dni. Przede wszystkim tego Wam życzymy: rodzinnej atmosfery i spokoju z dala od codziennych trosk i problemów. To jednak nie koniec życzeń, teraz pora na te futbolowe :)

Wszystkim zawodnikom życzymy przede wszystkim zdrowia, aby kontuzje omijały ich z daleka, a treningi i mecze przynosiły wielką satysfakcję. Życzymy tego, abyście pokonywali swoje słabości i z treningu na trening stawali się lepszymi graczami. Życzymy wielu udanych zagrań, wielu bramek i zwycięstw. Życzymy również rodzinnej atmosfery w szatni i na boisku, abyście byli przekonani, że możecie polegać na kolegach z drużyny na placu gry i poza nim.

Wszystkim kibicom życzymy niezapomnianych emocji i wrażeń podczas wspaniałych futbolowych widowisk. Atmosfery uniesień i zdartego gardła po zwycięstwie ukochanej drużyny.

Wszystkim trenerom życzymy cierpliwości, aby radzili sobie z trudnymi charakterami każdego z członków drużyny. Oby każdy z Was był autorytetem, za którym bez cienia wątpliwości drużyna stoi murem.

Wszystkim działaczom, zarówno tym na ligowych szczytach, jak i w każdym z klubów, życzymy wytrwałości. Budowanie futbolowej potęgi nie trwa miesiąc, czy dwa, ale jest to długofalowy proces, który na pewno nie będzie pasmem samych sukcesów. Oby było ich jednak jak najwięcej i oby potknięcia nie wybijały Was z dobrego rytmu.

Wszystkim sędziom życzymy spokojnych meczów z samymi dobrymi gwizdkami. Życzymy Wam, aby każdy przesędziowany mecz budował pewność i doświadczenie. Życzymy, aby trenerzy krzyczeli trochę ciszej, a zawodnicy skupiali się bardziej na swojej grze, a mniej na zwracaniu uwagi na faule przeciwnika.

Wszystkim czytelnikom naszego Fanpage życzymy zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie. Oby nowy rok, który rozpocznie się za kilka dni był lepszy od poprzedniego :)