Pierwsza Porażka

Przegrana po czerwonej kartce i nie wykorzystanych sytuacjach..

W niedzielnym meczu rozgrywanym w Nowosielcach nasza drużyna przegrała z miejscowym Piastem 3-1 (1-1) . Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił w 24 minucie Kamil Bereźnicki .

Od samego początku meczu był z jednej i drugiej strony nacisk na bramkę niestety dla nas pechowo , bo przez 10 minut powinniśmy prowadzić minimum 2-0 .. Jak to mówią nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić i zemściło się w 16 minucie, gdy błąd popełnił nasz zawodnik i gospodarze wyszli na prowadzenie . Nasi po stracie bramki poszli za ciosem dowodem jest strzelona bramka już po 8 minutach po prowadzeniu gospodarzy przez Kamila Bereźnickiego . Do połowy utrzymywał się wynik remisowy .
Na drugą połowę wyszliśmy bez zmian i już w 48 minucie powinniśmy prowadzić 2-1 ale 100% sytuacji nie wykorzystał nasz zawodnik i po raz kolejny się to zemściło , bo w 54 minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie a w 56 minucie otrzymuje nasz zawodnik czerwoną kartkę .. a w 73 minucie rywale dobijają nas na 3-1 .. Do końca meczu utrzymał się wynik dla gospodarzy i z Nowosielec wracamy bez punktów ..

Skład - Obłoza - Szewczyk ( 77 min - Bukowy ) , Ruchała , Wiecheć(C) , Drapała - Pelc ( 70 min - Kubas ) , Wiśniowski , Kaniuch , Wojtyna ( 85 min - Gujda ) - Danak , Bereźnicki

Kolejny mecz rozegramy w Żurawiczkach a gościć będziemy KS Manasterz . Mecz odbędzie się o godzinie 11:00 .