Mecz z Rożniatowem przełożony !

Niedzielny mecz 3. kolejki Przeworskiej B-klasy pomiędzy Żurawiem Żurawiczki, a Błyskawicą Rożniatów został przełożony na wniosek naszych rywali na koniec rundy jesiennej. Tak więc spotkanie to zostanie rozegrane dopiero 5 listopada na stadionie w Rożniatowie. Tym samym pragniemy poinformować, iż w najbliższą niedzielę drużyna Żurawia nie rozgrywa żadnego meczu.
Dla przypomnienia z drużyną Rożniatowa mierzyliśmy się dwukrotnie w sezonie 2015/16. Wówczas w rundzie jesiennej padł remis 1-1 a bramkę na wagę remisu strzelił ówczesny grający trener Żurawia - Stanisław Dziedzic, który doskonale wykończył zagranie Łukasza Kusaka z rzutu z autu. W rundzie rewanżowej górą okazała się drużyna Trójkolorowych, a bramki zdobyli: Łukasz Kaniuch, Sławomir Cebulak oraz Mateusz Jucha. Warto również zaznaczyć, że od niedawna w drużynie Błyskawicy swoje mecze rozgrywa wychowanek Żurawia - Łukasz Drapała.