TRAMPKARZE: Najszybsza bramka ! Żuraw 11-2 KS Manasterz

Święto pracy okazało się szczęśliwe dla trampkarzy starszych Żurawia. Dzisiejszego dnia podejmowali oni bowiem swoich rówieśników z Manasterza.

Pierwsza bramka wpadła ekspresowo, bo już w 24 sekundzie spotkania! Zdobywcom owej bramki został Dawid Nykiel, a świetne podanie prostopadłe zaliczył Artur Kondracki. Minutę później było już 2-0, a piłkę do siatki gości zapakował Adam Bukowy. Gdy zaczęło zapowiadać się na pogrom, goście ruszyli do ataku i zdobyli w 6' minucie bramkę kontaktową, wykorzystując rzut karny. Następne minuty zdecydowanie należały do gospodarzy i w 12 minucie piłkę po rzucie rożnym wykonywanym przez kapitana ( Sebastian Jarosz) piłkę głową do siatki skierował Krystian Świtalski. Na zegarze sędziego było niespełna pół godziny gry, gdy wynik podwyższył Kacper Kosior, który wykorzystał skutecznie zamieszanie w polu karnym. Tuż przed przerwą "bramkę do szatni" zdobył Adam Bukowy.

Po zmianie stron goście wzięli się do odrabiania strat, i już w 40 minucie było 5-2. Trzy minuty później na listę strzelców wpisał się Sebastian Jarosz. W 12 minucie drugiej połowy kolejne trafienie zanotował Dawid Nykiel, którego uderzenie w okienko bramki nie dało najmniejszych szans bramkarzowi przyjezdnych. W 65 minucie swoją trzecią bramkę zdobył Adam Bukowy, a trzy minuty później wynik na 9-2 podniósł Krystian Świtalski. Kilka minut przed zakończeniem spotkania dwucyfrowy wynik ustanowił Kacper Kosior, dla którego była to 2 bramka w meczu. Wisienkę na torcie dołożył w ostatniej akcji spotkania jeden z najmłodszych zawodników, a mianowicie Karol Król, który ustanowił wynik spotkania strzelając na 11-2.

Ekipa prowadzona przez Marcin Gujda solidnie zapracowała na trzy punkty i zwyciężyła ostatecznie 11-2 (5-1)