JUNIORZY: Złe dobrego początki. Piast 2-7 Żuraw

Środowe popołudnie okazało się szczęśliwe dla drużyny juniorów młodszych Żurawia. Nie było tak jednak od początku, gdyż już w 4 minucie piłkarz Piasta Nowosielce wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego posłał piłkę do bramki strzeżonej przez Kacper Obłoza. niespełna 5 minut później impuls do odrabiania strat dał drużynie kapitan - Sebastian Jarosz - który w akcji sam na sam w polu karnym wywalczył ''11'' , a następnie sam zamienił ją na bramkę. Kolejne trafienie dla drużyny z Żurawiczek zanotował Kacper Kuras, pewnie wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Kuba Wasyliszyn. Klasycznego hat-tricka w tym spotkaniu zanotował Adam Bukowy, który zdobywał wszystkie trzy trafienia po podaniach Łukasz Przewrocki. Wpadały one odpowiednio w 20,25,39 minucie spotkania. Do końca pierwszej połowy było więc 1-5. W drugiej połowie drużyna 'Trójkolorowych zaliczyła spory spadek jakości gry, co odbiło się stratą samobójczej bramki w 65 minucie. Okazał się on jednak kolejnym impulsem do działania dla piłkarzy prowadzonych przez Tomek Chrobak, co szybko zaskutkowało czwartym już w tym spotkaniu trafieniem Adam Bukowy w 72' minucie. Jako ostatni w środowym spotkaniu na listę strzelców wpisał się Jakub Bukowy, który po wspaniałym rajdzie przez całe boisko posłał piłkę obok krótkiego słupka bramki gospodarzy. Tym samym inauguracja rundy wiosennej juniorów młodszych zakończyła się zwycięstwem 2-7.