Przekaż 1%

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich sympatyków naszego klubu LKS ŻURAW ŻURAWICZKI o finansowe wsparcie działalności sportowej. Zgodnie z ustawą „o działalności pożytku publicznego i wolontariacie” podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi na rzecz dowolnie wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Status organizacji pożytku publicznego nasz klub uzyskał 17 lutego 2005 r., dlatego też zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten jeden procent na rzecz naszego klubu. Serdecznie dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc finansową.