Znamy terminarz A-klasy.

Sezon piłkarski 2015/16 na dobre dobiegł końca - Drugie miejsce w Przeworskiej B-klasie, awans Do Klasy A, trzecie miejsce w Pucharze Wójta Gminy Zarzecze - to wszystko już za nami. Za niedługo rozpoczną się zmagania o ligowe punkty. Jedni powalczą o utrzymanie w lidze, a inni o awans. Poziom ligowy zapowiada się bardzo wysoki. Pierwszy mecz rozegramy z dobrze nam znaną drużyną Wisełki Siennów już 14 sierpnia 2016 przed własną publicznością. Druga kolejka to daleki wyjazd do Babic, gdzie podejmiemy czwartą siłę ubiegłego sezonu. Koniec rundy wiosennej przewidziany jest na 6 listopada. Rozegramy wtedy mecz wyjazdowy z drużyną Gorliczanki Gorliczyna, która po wycofaniu się Crasnovii Krasne z 4 ligi uniknęła spadku do B-klasy.

Pełny terminarz znajdziemy tutaj: LINK