Zła seria wciąż trwa..

Drużyna seniorów Ludowego Klubu Sportowego'Żuraw' Żurawiczki przegrała na własnym stadionie z Gacovią Gać 2:4 (0:2) w meczu 7. kolejki Przeworskiej A-Klasy. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kamil Bereźnicki oraz Adrian Pelc.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się dla naszego spotkania w najgorszy z możliwych sposobów. Mianowicie to nasz zespół prowadził grę, a rywale wyprowadzając szybkie akcje z kontry zdobyli dwie bramki. W 10 minucie bramkę dla rywali zdobył Bartman. Jak się okazało był to tylko jeden z dwóch ciosów, który zadali nam rywale w pierwszej połówce gry. W minucie 23. błąd defensywy Żurawia na bramkę zamienił Kiełb. W kolejnych minutach nasi zawodnicy mimo niekorzystnego wyniku nie dawali za wygraną i tworzyli okazje bramkowe, lecz brakowało skuteczności.

Druga połowa okazała się o wiele bardziej wyrównana niż pierwsza. Na zmianę raz gospodarze, a raz goście stwarzali okazje bramkowe, lecz nikt nie chciał skapitulować.

60. minuta okazała się dla nas szczęśliwa, gdyż piłkę do bramki Gacovii posłał nasz napastnik - Kamil Bereźnicki dając nam bramkę kontaktową.

Niestety radość nie trwała zbyt długo, bo jedynie 120 sekund, gdyż przeciwnicy wykorzystali nieporozumienie naszych obrońców i w łatwy sposób z najbliższej odległości pokonali Dariusza Obłozę. Tym razem to nasz zespół postanowił wykorzystać brak koncentracji rywali i w 65. minucie po dorzucie piłki z prawej strony bramkę głową zdobył Adrian Pelc.
Pierwszy raz w meczu udało nam się dogonić rywali, a wynik wynosił 2:2. Na 6 minut przed końcem regulaminowego czasu gry sędzia podyktował rzut wolny z lewej strony naszego pola karnego. Rywale wykorzystali ten stały fragment gry, zdobywając bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Była to ostatnia bramka w dzisiejszym meczu.