Zapowiedź: Żuraw Żurawiczki - Sokół Studzian

Zapowiedź: Żuraw Żurawiczki - Sokół Studzian

Już w najbliższą niedzielę, tj. 18 września 2016 roku rozegrany zostanie mecz pomiędzy Żurawiem Żurawiczki, a Sokołem Studzian w ramach 6. kolejki Przeworskiej A-klasy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Dla podopiecznych trenera Łukasza Kaniucha będzie to okazja do rewanżu za porażki z ubiegłego sezonu 2-1 oraz 2-3.

Sokół Studzian w obecnym sezonie A-klasy do tej pory zajmuje siódme miejsce. Piłkarze ze Studziana po pięciu meczach mają na swoim koncie siedem punktów. Biało-niebiescy w rozgrywkach ligowych wygrali dwa spotkania (obydwa wyjazdowe), jedno zremisowali i dwukrotnie przegrali. W minionej kolejce wywalczyli cenny punkt (remis 3-3) podczas meczu z UNUM Babice przed własną publicznością. Beniaminek A-klasowych rozgrywek ma na swoim koncie 10 strzelonych i 12 straconych bramek. Od początku rozgrywek po dwa trafienia w ekipie Sokołu mają: Daniel Mikuła, Paweł Jarosz oraz Tomasz Słoma.

Ekipa "Trójkolorowych" radzi sobie w obecnej odsłonie A-klasy poniżej oczekiwań. W pięciu rozegranych seriach spotkań piłkarze Żurawia ugrali zaledwie trzy punkty, które zapewnili sobie po zwycięstwie z RKS Błyskawicą Rozbórz 3-0. W chwili obecnej najlepszym strzelcem drużyny z Żurawiczek jest kapitan zespołu Grzegorz Kuras, z dwoma trafieniami na swoim koncie. Pozostałe bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Dziedzic, Mateusz Jucha, Damian Drapała oraz Kamil Bereźnicki.

Niedzielny mecz będzie bardzo dobrą okazją do rewanżu za ubiegły sezon, gdy w walce o awans z B-klasy dwukrotnie ulegliśmy piłkarzom Sokołu Studzian. Pierwszy mecz na terenie rywala rozegrany został 13 września 2015, a więc prawie równo przed rokiem. Wówczas polegliśmy minimalnie 2-1. Podczas rewanżu 1 maja bieżącego roku również zabrakło nam jednej bramki. Wynik meczu na Stadionie w Żurawiczkach to 2-3.

   

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Typer Prezes napisał
    Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz ZA DARMO BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz !!! >>> http://bet350.blogspot.com/

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości