Zapowiedź: Żuraw Żurawiczki - San Gorzyce

Zapowiedź: Żuraw Żurawiczki - San Gorzyce

Trzecia kolejka Przeworskiej A-klasy rozegrana zostanie w najbliższą niedzielę - 28 sierpnia 2016 roku. Na Stadionie w Żurawiczkach o godzinie 17:00 rozpocznie się mecz Żurawia, który podejmie San Gorzyce - 9. miejsce w tabeli z ubiegłego sezonu. W ostatnim meczu obydwu zespołów mieliśmy do czynienia z bardzo emocjonującymi wydarzeniami, gdyż w 86. minucie spotkania przy remisie 1-1 mecz został przerwany z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości, a mecz został uznany jako walkower dla naszej drużyny. Wszyscy mamy nadzieję, że niedzielne spotkanie będzie równie emocjonujące, lecz jedynym widowiskiem będzie mecz piłki nożnej.

Nasz zespół rozpoczął sezon w jeden z najgorszych przewidywanych sposobów. Dwa mecze, dwie porażki, zaledwie dwie zdobyte bramki, przy czym straconych aż 8! W spotkaniach B-klasy z ubiegłego sezonu na stracenie tylu bramek nasz zespół potrzebował aż 16 meczów. Mamy nadzieję, że zespół szybko wróci na właściwe tory i odbije się od ligowego dna.

Zespół Sanu Gorzyce początek sezonu ma równie nie udany jak nasza drużyna. W dwóch spotkaniach ugrali zaledwie 1 punkt. Remis 2-2 z UNUM Babice oraz porażka 2-3 z Cresovią Krzeczowice , to dotychczasowe osiągnięcia naszych niedzielnych rywali.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości