Zapowiedź: Zorza Zarzecze - Żuraw Żurawiczki

W Zarzeczu w ramach piątej kolejki rozgrywek Przeworskiej A-Klasy Żuraw podejmie spadkowicza z Klasy Okręgowej - Zorzę Zarzecze. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 11 września 2016 roku. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Warto dodać, że najbliższy rywal Niebiesko-biało-czerwonych to aktualni vice-lider tabeli z ośmio punktowym dorobkiem .

Zorza Zarzecze po dwóch sezonach w Klasie Okręgowej znów rozgrywa swoje spotkania w "Serie A". Początek sezonu nasi rywale "zza miedzy" mogą uznać za udany. Po dwóch zwycięstwach (2-0 z Zorzą Jagiełła oraz 0-4 z Gorliczyną) i dwóch remisach (1-1 z Wisełką Siennów, a także 0-0 w Babicach) rywale "Trójkolorowych" mają osiem punktów, a ich bilans bramkowy 7-1 jest wprost imponujący.

W Żurawiczkach wszyscy mają nadzieję, że po sobotnim zwycięstwie nad Błyskawicą Rozbórz 3-0, Żuraw w końcu zacznie wygrywać w meczach o punkty. Podopieczni Łukasza Kaniucha mają możliwość zrobić niespodziankę i wywieźć jakże cenne 3 punkty z meczu derbowego.