Zapowiedź meczu ze Świętoniową !

W obecnym sezonie nasz zespół zajmuje ostatnią lokatę w tabeli ze skromnym dorobkiem 3 punktów. Ostatnie spotkanie z UNUM'em Babice oraz wcześniejsze z Zorzą Jagiełłą nie przyniosły nam dorobku punktowego , gdyż przegrywaliśmy odpowiednio 0:3 oraz 4:3. Na zwycięstwo czekamy już 245 dni, gdyż ostatnie spotkanie o punkty wygraliśmy dokładnie 17 sierpnia 2014 roku.

Niedzielny mecz będzie dla naszego zespołu bardzo ważnym spotkaniem, gdyż wygrywając go uda się nieco zniwelować różnice punktowe, które tracimy do przedostatniego i 3 od końca zespołu, którym jest nasz niedzielny rywal - Wisłok Świętoniowa. Nasi rywale zgromadzili na swoim koncie 15 punktów. Przypomnijmy , iż ostatnie spotkanie obydwu drużyn zakończyło się po dramatycznym meczu zwycięstwem Wisłoku 4:5, wówczas bramki dla naszej ekipy strzelali: Adrian Pelc, Grzegorz Kuras oraz Tomasz Dziedzic 2x. Prawdopodobnie całą trójkę zobaczymy również i w jutrzejszym spotkaniu. Ostatni mecz Wisłoku , został uznany jako walkower na korzyść Majdanu Sieniawskiego, mimo iż na boisku wynik meczu był korzystny dla naszych najbliższych rywali. Jest to dla nas oczywiście bardzo dobra wiadomość. Miejmy nadzieję, że wydarzenia z ubiegłego tygodnia w pewnym sensie zdekoncentrują zawodników rywali, a co za tym idzie nasz zespół będzie miał większe szanse na zwycięstwo.

POCZĄTEK SPOTKANIA NA STADIONIE W ŚWIĘTONIOWEJ O GODZINIE 13:00 , NATOMIAST ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI O GODZINIE 11:30.