ZAPOWIEDŹ MECZÓW: W sobotę 2 mecze przed własną publicznością !

ZAPOWIEDŹ MECZÓW: W sobotę 2 mecze przed własną publicznością !

Na zakończenie długiego weekendu majowego mamy nie lada gratkę dla fanów piłki nożnej w Żurawiczkach.. Już w najbliższą sobotę (05.05.2018r.) na stadionie w Żurawiczkach rozegrane zostaną dwa mecze. Trampkarze natomiast zagrają "na tygodniu" w Zarzeczu.
_________________
Drużyna juniorów młodszych rozegra swój mecz w ramach 7. kolejki przeworskiej A-klasy. Rywalem 'Trójkolorowych' będzie lider - Gacovia Gać, natomiast młodzi zawodnicy Żurawia przystąpią do spotkania z pozycjivice-lidera. Smaczku spotkaniu dodaje fakt, że obydwie drużyny dzieli zaledwie jeden punkt. Początek spotkania o godzinie 11:00. Zapraszamy wszystkich do wsparcia młodzieży w walce o fotel lidera !
_________________
Seniorzy 'Trójkolorowych' również w sobotę o godzinie 17:30 podejmą przed własną publicznością Piast Nowosielce. Będzie to również pojedynek dwóch drużyn sąsiadujących ze sobą w ligowej tabeli. Rywale wyprzedzają nasz zespół o trzy punkty, więc wygrana pozwoli zrównać się z nimi punktami.
_________________
Sobotni mecz trampkarzy starszych naszego klubu został przełożony na czwartek (10.05.2018r.) na godzinę 17:30. Spotkanie to zostanie rozegrane w Zarzeczu na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nasz czwartkowy rywal - trampkarze Zorzy - zajmują 1 miejsce z dorobkiem 22 punktów.

_________________
PODSUMOWUJĄC:

SOBOTA 05.05.2018r. - STADION W ŻURAWICZKACH
- 11:00 - JUNIORZY - ŻURAW- GACOVIA GAĆ
- 17:30 - SENIORZY - ŻURAW - PIAST NOWOSIELCE

CZWARTEK 10.05.2018r. - STADION W ZARZECZU
- 17:30 - TRAMPKARZE - ZORZA ZARZECZE - ŻURAW

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości