ZAPOWIEDŹ MECZÓW: Seniorzy do Sieteszy, Trampkarze podejmą Manasterz

Kolejny tydzień przynosi nam kolejne wyzwania.

W niedzielę 29 kwietnia seniorzy Żurawia wyruszą do Sieteszy, by podjąć tam drużynę miejscowego Sokoła. Ekipa naszych niedzielnych rywali formą nie zachwyca, gdyż zajmuje dopiero odległe 11. miejsce z dorobkiem zaledwie 5 punktów. Ubiegła kolejka była jednak pechowa dla obydwu drużyn, Żurawie wysoko uległy liderowi z Rożniatowa 0-5, natomiast Sokoły przegrały w Maćkówce 3-1. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 13:00.
_________________
Trampkarze starsi naszej drużyny po sobotniej porażce z MKS'em Kańczuga 1-7 będą chcieli zrehabilitować się i obronić komplet punktów w następnym spotkaniu. Będą mieli do tego okazję WE WTOREK (01.05.2018) o godzinie 12:00 na stadionie w Żurawiczkach, bowiem mecz z drużyną KS Manasterz został przełożony właśnie na ten termin. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego stadionu w dniu 1 maja o godzinie 12:00.