Zagłosuj na Krzysztofa Szabowskiego w kat. DZIAŁACZ ROKU !

Zagłosuj na Krzysztofa Szabowskiego w kat. DZIAŁACZ ROKU !

Od ponad dwóch tygodni Gazeta Jarosławska prowadzi Plebiscyt na najlepszych Sportowców roku w powiecie Przeworskim. Jedynym reprezentantem naszego klubu w tym zestawieniu jest mieszkaniec naszej wioski - Krzysztof Szabowski, który został nominowany w jednej z wielu kategorii, a mianowicie: "DZIAŁACZ ROKU". Jak chyba wszystkim wiadomo, Krzysiek pracuje w Hurtowni Sprzętu Sportowego MaawSport w Przeworsku, lecz mimo to dużo swojego wolnego czasu poświęca na pomoc w naszym klubie. Właściwie nie tylko w naszym, ale w większości miejscowych klubów. Krzysiek jest dobrze znany w piłkarskim środowisku naszego okręgu i co chyba najważniejsze, nigdy nie odmawia pomocy.
Dlatego też naszym zdaniem warto oddać swój głos właśnie na KRZYŚKA. A jak to zrobić ? Wystarczy zakupić Gazetę Jarosławską, po czym odszukać właściwy artykuł (taki jak na zdjęciu), a następnie wyciąć go, uzupełnić i po wpisaniu zarówno Krzyśka w właściwej rubryce oraz swoich danych osobowych (wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody), należy wrzucić taki wycinek do urny, która znajduje się m.in. w sklepie MaawSport w Przeworsku na ul. Piłsudskiego 2.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości