Wypowiedź strzelca bramki po meczu Wisłoczanka - Żuraw..

Po meczu z Wisłoczanką Tryńcza, a więc meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej, który zakończył się remisem 1:1 wywiadu udzielił zawodnik, który zadebiutował w wyjściowej 11 Żurawia. Wykorzystał swoją szansę zdobywając jedyną bramkę strzeloną przez naszą ekipę. Zawodnikiem tym jest Marcin Gujda

Chyba jak każdy po kolejnym remisie jestem zawiedziony. W pierwszej połowie graliśmy lepiej od rywali ale nie potrafiliśmy udokumentować tego bramką. W drugiej połowie mimo tego że zdobyliśmy bramkę to nie potrafiliśmy utrzymać tego prowadzania ani później strzelić bramki dającej 3 pkt a w końcówce groźniejsze sytuację stwarzali rywale. Jednak z drugiej strony jestem bardzo szczęśliwy z pierwszej bramki w drużynie seniorskiej, mimo że nie ustrzegłem się wielu błędów w grze to mam nadzieje że dzięki temu występowi będę dostawał więcej szans aby pomóc drużynie.