WYNIKI MŁODZIEŻY !

Nadrabiając zaległości, za które przepraszamy chcemy opublikować ostatnie wyniki drużyn młodzieżowych naszego Żurawia.

_________________
Na początek mecz trampkarzy starszych w ramach 10. kolejki przeworskiej A-klasy. (zdjęcia pochodzą właśnie z tego spotkania rozegranego 10 maja o godzinie 17:30 na stadionie w Zarzeczu) Podopieczni Marcina Gujdy wyruszyli do pobliskiego Zarzecza, gdzie musieli stawić czoła liderowi rozgrywek. Miejscowa Zorza nie pozostawiła jednak najmniejszych szans piłkarzom "Trójkolorowym" i zaaplikowała im aż 11 bramek. Honorowe trafienie dla ekipy Żurawia zaliczył w 62' minucie Adam Bukowy.
Kolejny mecz tej grupy wiekowej był już bardziej wyrównany. W NIEDZIELĘ 13 maja najmłodsi piłkarze 'Trójkolorowych' podejmowali przed własną publicznością (dziękujemy kibicom za liczne przybycie na ten mecz) podejmowali rówieśników z drużyny Huraganu Gniewczyna. Spotkanie co prawda zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych 2-5, lecz gra obydwu drużyn była bardzo wyrównana.
Juniorzy Młodsi swój mecz 8. kolejki Przeworskiej A-klasy rozegrali w Rozborzu, gdzie mierzyli się z miejscową Błyskawica . Drużyna prowadzona przez Tomasza Chrobaka pojechała na to spotkanie 12 maja w zaledwie 9 osób ! Piłkarze Żurawia zagrali jednak na 120% swoich możliwości i zaaplikowali rywalom bramkę już w 6. minucie. Strzelcem był niezawodny kapitan - Sebastian Jarosz , który zamienił rzut karny na bramkę. Po zmianie stron Prowadzenie podwyższył Adam Bukowy i ostatecznie drużyna z Żurawiczek wywiozła komplet punktów grając w dwuosobowym osłabieniu !

________________
Zapraszamy dzisiaj (SOBOTA 19.05.2018) o godzinie 16:30 na stadion w Żurawiczkach, gdzie seniorzy Żurawia podejmą drużynę Huraganu Rozbórz Długi.