Wesprzyj nasz Klub !

Wesprzyj nasz Klub !

POMÓŻ NAM WSPIERAĆ SPORT. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !

Przekaż dowolną kwotę klikając w ten link: www.pomagam.pl/ldlkmrtf

KIM JESTEŚMY ?

Nasz Klub -Żuraw Żurawiczki - w obecnym sezonie obchodzi Jubileusz 70-lecia istnienia. Jesteśmy małym wiejskim klubem z Podkarpacia. Obecnie swoje mecze rozgrywamy na poziomie A-klasy, jednak są one jedyną rozrywką kulturową w całej wiosce. Co za tym idzie frekwencja kibiców na wielu spotkaniach w pozytywny sposób przerasta nasze oczekiwania. Z tej okazji zarówno zarząd jak i zawodnicy postanowili wyremontować nasz stadion.

CEL PROJEKTU:

Wydarzenia sportowe na naszym stadionie zazwyczaj przyciągają wielu widzów. Dlatego jako organizatorzy tego typu eventów zobowiązani jesteśmy do zadbania o to, by każda przybyła osoba mogła wygodnie usiąść i podziwiać widowiskowe współzawodnictwo. Chcemy, aby młode osoby zamiast siedzieć przed komputerem wyszły na zewnątrz. Aby starsi, bardzo często byli zawodnicy naszego klubu mogli usiąść i odpocząć, nie martwiąc się o brak wolnego miejsca.Koszt realizacji trybuny sportowej na 100 osób to ponad 25 tyś. zł.Niestety nasza mała społeczność nie ma najmniejszych szans na uzbieranie takiej kwoty, stąd też postanowiliśmy poprosić o wsparcie finansowe właśnie Was.

POCZYNANIA:

Bardzo często przed treningami jak i po nich zawodnicy poświęcają swój czas i energię, by wspólnie ulepszać nasz obiekt sportowy. Dzięki uprzejmości władz Gminy i Wsi w przerwie świątecznej udało nam się postawić na naszym stadionie profesjonalną trybunę sportową mieszczącą 100 osób. Z doświadczenia wiemy jednak, że nadal nie jest to wystarczająca liczba i chcemy, aby udało się tę liczbę podwoić.

Jednak to wszystko nie uda się bez Was, bez Waszego wsparcia, bez Waszej pomocy.

Zapraszamy na naszą stronę:
- www.zurawiczki.futbolowo.pl
- www.facebook.com/Zurawiczki1946

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości