UNUM zawita do Żurawiczek !

Już jutro (niedziela - 2 kwietnia) o godzinie 11:00 do Żurawiczek zawita trzecia siła A-klasy - PKS UNUM Babice. Dotychczas nasi najbliżsi rywale zgromadzili na swoim koncie 26 punktów, na co składa się 7 zwycięstw, 5 remisów oraz zaledwie dwie porażki. Statystyki wskazują na to, że rywale są najskuteczniejszą drużyną w lidze, gdyż zanotowali już 46 trafień do siatki rywali. Najbardziej bramkostrzelnym piłkarzem żółto-biało-czerwonych jest Michał Sycz, który pokonywał bramkarzy rywali aż 20-krotnie i obecnie zajmuje miano króla strzelców naszej ligi. O tym, że UNUMiści świetnie czują się w meczach wyjazdowym świadczy ubiegłotygodniowy wynik 0-4, którym rozgromili San Gorzyce. Ostatnie spotkanie obydwu drużyn miało miejsce jesienią na murawie w Babicach, a zakończyło się wynikiem 5-2 dla UNUM'u. Jednak mecz meczowi nierówny i wszyscy mamy nadzieję, że piłkarze Żurawia stawią czoła wyżej notowanym rywalom. Zapraszamy do kibicowania TRÓJKOLOROWYM !